Wpis z mikrobloga

@WracamNadRanem Hm w skrocie to bez jakichs bajerow, w miare niezly balans klas, jasny i przejrzysty system enchantow, max A grade, odnowiony interfejs, 84 lvl max. Moge sie w czyms mylic, ale dopiero wczoraj z kumplami zaczelismy ogrywac :)
@ad1s wlasnie to nie do konca tak dziala :) to jest hybryda starych kronik z usprawnieniami z aktualnego L2, ale z zadna konkretna kronika raczej tego nie mozna powiazac :)

Glowne zmiany to jakies usprawnienia typu interfejs, zmiany SA na runki, balans skilli, dorzucenie cloakow, talismanow, summony nie biora expa. Szczerze mowiac nie pamietam dokladnie, ale gra sie dobrze :)
@AlterMMO_pl: o kurczę, nawet nie wiedziałem, że coś takiego jak hybryda istnieje, ostatnio grałem bodaj koło 2011 roku i te "świeże" na tamte czasy kroniki jak Kamael, Hellbound, Gracia czy High 5 tak średnio mi podchodziły - czasu na poznawanie nowego świata, nowych elementów gry było coraz mniej, a wszystko sprzed Kamaela znało się na pamięć, więc można było sporo czasu zaoszczędzić na koksaniu postaci ( ͡° ͜ʖ ͡