Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jakiś czas temu robiłem sobie CV na stronie cv-maker.pl. Zrobiłem i zapłaciłem im 10 zł za możliwość pobrania tego z tym że dziś ściągnęli mi dodatkowe 65 zł za członkostwo :( Mój błąd bo nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Czy jest możliwość jakiegoś cashbacku czy jednak muszę się pogodzić z odpływem pieniędzy?
#pytanie #casback #ing #bankowosc
  • 56
@dzetson: spróbuj do nich najpierw napisać, że przegapiłeś anulowanie subskrypcji i chciałbyś zwrot. Może pójdą na rękę i Ci zwrócą. Mi tak zwrócił Linkedin, gdy przegapiłem anulowanie testowej subskrypcji i ściągnęło mi z karty ponad 1 tys. zł za cały rok. Napisałem do nich i bez gadania oddali. Wiem, może to nie ta liga, ale warto spróbować.
Ja na szczęście korzystałem z jednorazowej, wirtualnej karty Revolut i teraz dostaje tylko maile z zaległością do spłaty. Dla mnie to czysta forma naciągania na kasę i bazowania na niedopowiedzeniach. Szczerze ich nie polecam i omijać szerokim łukiem. Może i CV niezłe, ale warte tylko 10 złotych,a nie subskrypcji co miesiąc za prawie 60 zł.