Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Jakiś czas temu robiłem sobie CV na stronie cv-maker.pl. Zrobiłem i zapłaciłem im 10 zł za możliwość pobrania tego z tym że dziś ściągnęli mi dodatkowe 65 zł za członkostwo :( Mój błąd bo nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Czy jest możliwość jakiegoś cashbacku czy jednak muszę się pogodzić z odpływem pieniędzy?
#pytanie #casback #ing #bankowosc
  • 57
  • Odpowiedz
@kasiazpodlasia2022: też z chęcią się przyłączę do wysłania pisma do UOKIK jeśli moja sprawa założona przez paypal nie zostanie pozytywnie rozpatrzona. Dziś zorientowałem się że z mojego konta zostało pobrane 60 zł, a tak jak reszta skorzystałem z usługi w ramach 7 - dniowego okresu próbnego za 10 zł.
Zdarzały mi się sytuacje kiedy w ramach subskrybcji miałem pobierane pieniądze z konta, jednak zawsze podstawą do uzyskania zwrotu było nie skorzystanie
  • Odpowiedz
@majeszczakuba: Szanowna Pani. Przykro mi słyszeć, że zaszło nieporozumienie odnośnie naszego serwisu, nie mniej jednak wyraźnie podkreślamy, że nasz serwis nie udostępnia swojego programu jednorazowo, a za pomocą subskrypcji, gdyż nasz kreator posiada więcej funkcjonalności.

Oferujemy usługę „Stwórz CV" działającą na zasadzie subskrypcji. Początkowy 7-dniowy dostęp w obniżonej cenie pozwala na wypróbowanie wszystkich funkcji premium kreatora i podjęcie decyzji o kontynuowaniu subskrypcji. W przypadku, gdy dostęp nie jest anulowany, jest on
  • Odpowiedz
Wykreowałem sb raz CV za 6 zł przez CV-maker, jednak nieświadomie włączyli mi subskrybcję na 60 zł, a po 3 miesiacach naliczono mi rachunek 180 zł, co w przez przypadek zapłaciłem. Więc nie polecam tej platformy i zalecam trzymać się od nich z daleka!
  • Odpowiedz
ja właśnie zauważyłam moje 210zl które leżało w subskrypcjach…również jestem chętna do zgłoszenia sprawy. napisałam maila do nich, bank również próbuje zwrócić moje pieniądze. czy ktoś dostal zwrócone srodki?
  • Odpowiedz
A jak zrobiłem sobie cv, zapłaciłem te 4,95, i od razu anulowałem subskrypcje, to tez mi pobiorą te 60zł? Bo jak tak, to idę do banku po nową kartę :DD
  • Odpowiedz
@dzetson: właśnie miałem dokładnie taką samą sytuację, tylko że teraz ściągają po 69 zł. Totalny brak elastyczności, powiedziałem że nie potrzebuje, że przecież ściągnęli mi pieniądze za miesiąc z góry a nie z dołu. Totalny beton z ich strony, nawet nie chcą słyszeć żadnego argumentu. Jest mnóstwo takich serwisów i bezsensownie tracą klientów z powodu błędu, niedopatrzenia, i podchodzą do klientów z buta. Masakra…
  • Odpowiedz
Dziś przeglądałam konto w banku i okazało się że gnojki okradli mnie na ok 240 zł, trzykrotnie pobierając 'subskrypcję' za 79,99. Nie włączałam żadnej zakichanej subskrypcji. W listopadzie robiłam sobie CV na stronie cv-maker.pl. Zapłaciłem im jednorazowo 4,99zł za możliwość pobrania tego. Szybko usunęłam subskrypcję, ale co z tego. Czy ktoś zdołał odzyskać od nich pieniądze? Uokik czy prawnik? Nie zostawię tak tego!
  • Odpowiedz
Chętnie się dorzucę do pozwu zbiorowego, bowiem zabrali mi kilka dni temu 119 PLN. Napisałam do supportu, mówią, że to nie oni. Jestem pewna, że wybrałam subskrybcje na tydzień za jakies 3, 4 zł, stworzyłam cv i nie godziłam się na okradanie mnie przez kolejne miesiące. Z tej podstrony, która korzysta z moich danych karty, nie mogłam ich usunąć, w związku tym na wszelki wypadek zastrzegłam karte.
  • Odpowiedz