Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z dziewczyna 10 miesiecy, nigdy ze mna nie ogladala meczu pilki noznej bo ja to nie interesuje, ale w koncu powiedziala ze usiadzie ze mna raz i obejrzy mecz. Tydzien temu byl pierwszy raz, po polowie poszla robic swoje rzeczy, wczoraj drugi mecz miala ze mna ogladac, w przerwie poszla spac. Nie powiem ze mnie to troche zabolalo bo raz chcialem zeby ze mna usiadla i zrobila ze mna cos co jest dla mnie wazne, spedzila ze mna czas inaczej niz tak jak ona zawsze chce(zazwyczaj jakies seriale, jak ja wlacze jakis film to sie nie interesuje zazwyczaj). Powiedzialem jej to to powiedziala mi ze jestem dziwny i wyszla bo sie dre(no przepraszam ze jak sie czyms pasjonuje to mam prawo wyrazac emocje).

Mam w takiej sytuacji prawo poczuc sie zle czy wyolbrzymiam?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Mam prawo sie poczuc zle?

  • Masz prawo 15.9% (227)
  • Wyolbrzymiasz 84.1% (1199)

Oddanych głosów: 1426

  • 31
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie zmuszaj ją do lubienia tego xD. A jak byś się czuł, gdyby ktoś przy tobie włączył gatunek muzyki, której nie słuchasz i powiedział: "przesłuchaj ze mną całą płytę, jest zajebista". Przesłuchałbyś całą? Oczywiście, że nie.

Poza tym czemu krzyczałeś xD. Można się czymś pasjonować, ale krzyczeć na kogoś, bo on tego nie chce zobaczyć? Przecież większość kobiet nie lubi piłki nożnej, czego się spodziewałeś, że nagle zamieni się w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyolbrzymiasz. Jakbym miał z nią oglądać jakiś serial w stylu "Przyjaciele" to bym ocipiał po pół godziny. Znajdźcie wspólną pasję, taką jaka wam obojgu będzie pasować, ale nie zmuszajcie się na siłę do własnych. Nie bądźcie jak te żałosne pary, co zakładają sobie wspólne facebooki ;)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mój różowy nie ogląda ze mną LEC, ja z nią nie oglądam horrorów. Jak oglądamy coś razem to wybieramy coś co odpowiada i jej i mi. Zmuszanie się do czegoś na co nie masz najmniejszej ochoty w jedną czy drugą stronę jest pozbawione sensu i z czasem będzie powodowało frustrację którą jak się rozładuje to się pewnie skończy rozstaniem
  • Odpowiedz