Wpis z mikrobloga

@koldinho: Mam buty za 40zł i nie czuję kamieni, nawet chodząc po górach.
Guma w podeszwie + pianka do wygody.
Mięciutkie i cało dziennie spacerowanie nie sprawia mi bólu stóp.
Buty wygodne, fajnie wyglądają i nie są drogie.

Jak wspominałem nie raz miałem markowe, adasie i się rozpadały, pękały jak najgorsze lumpy, fakt, że wymieniali mi te buty ale wolę mieć raz kupione i nie zmieniać ich bo są gównianie wykonane.
  • Odpowiedz
@Deadlyo: ale dlaczego masz taki ból tylka?xd jak kogos stac to niech kupuje.

To ze cos jest markowe nie znaczy ze musi miec wielkie logo. XD sama widze po swoich ciuchach. Mam koszule z 100 % jedwab z rl UWAGA: BEZ LOGO ( ͡° ͜ʖ ͡°) a lezy tak cudownie, ze nigdy nie mialam lepszej koszuli.
mam sukienke za 3 tys zl od projektantki - UWAGA: BEZ
  • Odpowiedz
@Olivederia: Ale Ja nie piszę komuś że ma kupować te za 10zł.
Tłumaczę reszcie tylko czemu sam takie kupuję ()

To widać jak dbasz, moje są jak nowe ani zagniecenia nie mają, wystarczy podeszwę wymyć i są jak nowe ¯\(ツ)_/¯ więc nie wiem co i gdzie kupujesz.
Ale moje tanie są dobrej jakości.

To niech zwracają, mnie to interesuje szczerze tyle co zeszłoroczny śnieg, w swoim
  • Odpowiedz
@Arado-Akbar: @Spikson: Pisałem wyżej, że nie dodam fotki nawet bez twarzy bo mam tutaj sporo znajomych a nie chcę zeby widzieli moje wpisy ¯\_(ツ)_/¯

@Olivederia: Proszę Cię bardzo, prawie 2 lata na nogach, jedynie co to szmatka mi się w środku odkleja od wkładki ale te kosztują 5złza parę.

@Morenk4: o łał, programista 15000k, złoty ubiór tylko kelvin klein, armani, jak sznurówki to tylko ze złota,, szmaty nie
D.....o - @Arado-Akbar: @Spikson: Pisałem wyżej, że nie dodam fotki nawet bez twarzy ...

źródło: comment_TeiTyWhlJN3yTczsDKZMMSOt20qG1Rxa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Deadlyo no i widzisz. Buty na pierwszy rzut oka wyglądają jak za 30 zł z targu. Są czyste ok - ale nie leżą dobrze. Stopa w nic hzle wygląda - są poprostu brzydkie i niemodne.

Poza tym widać niedopasowane jeansy, okropne, krzywe szycie.

Może ja mam jakieś miodowe zboczenie ale nie wyglądasz po tym zdj na zadbanego faceta. To jest ofc moje zdanie. To Twoja sprawa
  • Odpowiedz
@Olivederia: To ogólnie ma się mi podobać.
Mój styl, więc nie każdemu odpowiada.

Szwy krzywe, bo noga bokiem leży a spodnie w styl dzwonów (nie lubię rurek) więc po prostu taki wygląd mają, nitki są równe, taki sam styl szycia mają na całej długości.

Buty mi pasują, noga jest idealnie dopasowana, nie latają, nie męczę się w nich.
Chodzenie w nich to przyjemność.

Jak mówię, mi takie coś pasuje, jak komuś
  • Odpowiedz