Wpis z mikrobloga

@Magdozaur: Ja na allegro zamówiłem 10 koszulek po 10zł.
Noszę już jakoś rok i nadal są dobre, nie popsuły się, nie uszkodziły czy zmechaciły

A zapłaciłem za 0 sztuk, tyle co za jedną z logo jakiejś firemki która mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
@madaxas: zadowolony i z rzeczami nowymi, które potrzebuję, jak telefon, samochód, komputer za ponad 4k, nowa elektronika ¯\_(ツ)_/¯

Nie widać różnicy więc po chui mam przepłacać na ubrania?
Dla logo nie warto dopłacać 200% ceny.
"Bo we tym se fajnie seba wyglondosz"
  • Odpowiedz
@Deadlyo:
Mam to samo - wolę zainwestować w samochód, rower, zmienić telefon na najnowszy niż wydawać w #!$%@? siana na szmatki tylko dlatego, że mają logo. Co do jakości, to nie ważne z jakiej super-hiper bawełny uszyty byłby t-shirt za 200 zł to i tak po kilkudziesięciu praniach będzie wyglądał jak szmata z lumpa. To już wolę nakupować w primarku t-shirtów po 2 funty i po kilkunastu praniach jak zaczynają wyglądać
  • Odpowiedz
@Magdozaur: żeby te ciuchy rzeczywiście miały jakiś dobry materiał ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kupuje sobie na siłownię koszulki z lidla po 25 plnów i maja lepszą jakoś bawełny niż jakieś Hollistery , J&J czy Burtony, a o sieciówkowach typu H&M czy House to juz nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
@smk666: Dokładnie, wolę kupić coś co mi sprawia frajdę, jest mi potrzebne, albo wybrać się na wycieczkę.
A nie kupować szmaty za 150zł bo mają lgo z krokodylem, czy konia z facetem.
Na allegro kupiłem koszulki, nie gryzą skóry, nie drapią, nie mam wysypki.
Piorą się normalnie, nie rozwalają się, nikt trzymają miejsce.
Jedyny kłopot to metki, które są na biodrach, ale to ma każde ubranie takie wkurzające rzeczy.

Dla przykładu,
  • Odpowiedz
@polifonia: Sam śmierdzisz i gnijesz, jak śmierdzą Ci nogi to i nowe buty ze złota będą śmierdzieć.

Budy bez zapachu, nie śmierdzą ani nic.
Dbać o przedmioty trzeba, czyścić a nie ubrac na brudne nogi i zdjąć i tak w koło macieju.
Myje sie je, zmienia skarpetki i myje nogi to buty śmierdzieć nie będą, polecam spróbować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Magdozaur
@MirkobIog ja się w tkmaxx zacząłem ubierać bo to jest sklep dla mnie, lump z nowymi rzeczami xD
Ostatnio kupiłem bluzę Fila za 150PLN i nigdy nie widziałem tak dobrego materiału, jest mięciutki jakby baranka głaskać. Wiatrówka od adidasa tez się dobrze sprawdza - nie jest w niej gorąco nawet podczas ciepłych dni.
Nie warto wydawać fortuny na logo, ale często jakość idzie za tym logo niestety
  • Odpowiedz
@Deadlyo: oprócz loga marki na ciuchach istnieje cos takiego jak styl. Ubiór na który kobiety zwracają uwagę. Ale praktyczny piwniczak, w zestawie koszulek za 10zl, tego nie zrozumie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vuxiu: Ten piwniczak ma lepszy styl niż Ty kiedykolwiek sobie wymarzysz ¯\_(ツ)_/¯

To że nie noszę koszulki z podpisem na 99% "KUPIONO W LACOSTE!!!!ONEONEONE!"
Nie oznacza, że zwykła koszulka za 10zł nie ma fajnego wyglądu.

Ale chuiowej baletnicy kant buta przeszkadza
  • Odpowiedz