Wpis z mikrobloga

@K4rpik: Serio Cię to dziwi? O czym ma śpiewać, o zwierzątkach i że jedzie pociąg z daleka? Nie ta grupa odbiorców, nie będzie z tego kasy :P Przecież teksty jej piosenek są skierowane do takich właśnie nastolatek jak ona. Są doskonale dostosowane. Większość dziewczyn w wieku 12-15 lat jest niesamowicie emocjonalna, to czas dojrzewania, pierwszych miłości. One identyfikują się z tymi tekstami bo nawet jeśli nie doświadczyły żadnego związku z chłopakiem
@K4rpik 2k19, ludzie dalej myślą że wokalista śpiewa o sobie... większość z nich to ludzie którzy potrafią śpiewać i tyle, kompozycja i tekst należą do producentów którzy dają angaż gwiazdom i koniec tematu... pół polskiej sceny śpiewa piosenki Cygana, o to nikt się jakoś nie czepia, tak jak o to, że większość kultowych utworów nie tylko pop to covery
@K4rpik: może nie będzie to pasować do roksany, bo ona jest produktem muzycznym i @errabunda już ci wyjaśniła o co chodzi, ale ograniczanie nastolatków do wyrażania swoich uczuć w utworach o kredkach i wycieczkach szkolnych to jest #!$%@? trochę zniżanie się do poziomu gówna. Ja w jej wieku pisałem wiersze i zdobywałem nagrody na konkursach literackich i nie pisałem o pluszakach. Są dzieci, których wrażliwość to coś więcej niż szkoła i