Wpis z mikrobloga

@masujbobra: tak to wygląda w każdej firmie, w której szef napierany przez zarząd na wyniki, przekłada ten nacisk na pracowników, jednocześnie posiadając manię wyższości i brak szacunku do drugiego człowieka. Nieważne, czy to Zachód czy Wschód.
@Sspermenkaa: takie rzeczy, które serio zaczęły mi przeszkadzać w pracy, zaczęły się może dwa tygodnie temu, czyli gdy został mi równy miesiąc pracy. Wcześniej to były tylko gadki, że mam zbierać więcej, syzbciej (mimo, że zarabiam mniej od innych z racji wiekówki, miałem się s tymi ludźmi ścigać XD). Robiłem swoje, swoim tempem, a z racji wynajmowania prywatnego mieszkania, nie chciałem zmieniać pracy i to przetrzymać.
@d37ght: masz slaba psyche. ja jak robilem przy zbiorach za granica to zlewalem cieplym moczem szefostwo zebym zbieral szybciej. Oni sobie tam moga #!$%@? pod nosem a ja to mialem w dupie i smialem sie pod nosem. Placili tyle ile sie umawialo przed zaczecie pracy wiec spoko. #!$%@? tez nie #!$%@? bo znalem ta robote i nie ma pewnosci czy jak ktos nowy za mnie przyjedzie to nie bedzie jeszcze wolniejszy
@lubie-solnik: no jakoś od poniedziałku, mi szef pieprzy, że daje mi tydzień na poprawienie wyników, bo inaczej pożegnam się z pracą. Dla mnie 23 to ostatni dzień pracy, więc może mnie do tego czasu nie wyrzuci. A jak tak, to trudno, wyjadę sobie wcześniej niż zaplanowałem, chociaż wątpię, bo mają problem ze znalezieniem ludzi, a w cholerę papryki w nadchodzących tygodniach. Nigdy nie zapieprzałem po ich uwagach, że mam robić szybciej
@lubie-solnik: dla mnie, jako ucznia, stawka 9 euro to rzeczywiście marzenie, bo to w sam raz, bym mógł się wyprowadzić z domu i zacząć żyć na swoim bez żadnych obaw, na samym początku opłacając chatę z góry na rok chociażby.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@d37ght: bo to właśnie trzeba tak jak pisał @lubie-solnik. Niech #!$%@?, robić swoje i #!$%@?.
Piszesz, że jesteś na prywatnym mieszkaniu, to co się szczypiesz? Od agencji nie jesteś zależny wyrzuca to sobie ogarniesz inna pracę i pewnie lepsza niż na szklarniach.
bo mają problem ze znalezieniem ludzi


@d37ght: Problem ze znalezieniem ludzi co będą im wyrabiać te ich chore normy - czyli biegać z wózkiem. Dają 2 tygodnie. W tym tydzień to odrabianie kosztów dojazdu do NL. I albo wyrabia normę albo zwalniąją i ściągają kolejnego. Norma na 1 miejscu. A jeszcze jakość musi być. Norma plus jakość w 2 tygodnie. Niech żyją umowy śmieciówki ( ͡° ͜ʖ ͡°