Wpis z mikrobloga

@Wiggum89: Zupełnie nie rozumiem tej fascynacji JOWami, są w Senacie, nie ma sensu żeby były w Sejmie.
Tutaj niby Senat samorządowy... ale w takim przypadku Senat i tak reprezentuje terytoria więc po co to powtarzać w sejmie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Wiggum89 Myślę, że to mimo wszystko dobry ruch. Dajmy im szanse, no co nam szkodzi... Mówię tak, bo cokolwiek by się nie #!$%@?ło, ktokolwiek by się z kimkolwiek nie związał to POPiS i tak ma 80% poparcia więc możemy gdybać. Niestety wygląda na to, że zabraknie nam życia zanim zdąży utworzyć się poważne ugrupowanie, mogące zagrozić establishmentowi. Najbliżej był właśnie Kukiz ze swoimi 20%, ale niestety - zasiał roślinkę, która po prostu
@Wiggum89 nie bądź śmieszny. PSL powie i zadeklaruje wszystko by się utrzymać. Poszedlby w koalicję z po PiS nowoczesna a teraz z Kukizem. Ludzie bez honoru umoczeni w w każdym samorządzie.
@Wiggum89: "głosowanie przez internet" i tu mnie stracili. O ile jestem nerdem co przez internet najchętniej ogarniałby wszystko o tyle nie znam żadnego projektu w budżetówce, który pokazałby, że potrafią zrobić albo zamówić coś co będzie dostatecznie dobre. Ktoś chciałby DDoS podczas wyborów? A to nawet nie trzeba być celem ataku. już pokazali, że ich systemy mogą same sobie zrobić DDoS jak jest skala normalnej pracy.