Wpis z mikrobloga

  • 120
#polityka #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #polska #pis #heheszki

No kurła, potrzebna jest jednak ta repolonizacja mediów... ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nazwisko żony marszałka Elizy Karczewskiej wykreślono z lotu 12 czerwca 2019 r. do Paryża. Karczewski był tam na spotkaniu Stowarzyszenia Senatów Europy oraz Trójkąta Weimarskiego. Według nowej listy lotów – poleciał tam sam.
Kempes - #polityka #neuropa #4konserwy.ru #bekazpisu #bekazlewactwa #dobrazmiana #pol...

źródło: comment_CDu2QVb8hKrvPSrs6INPN7O9xQUDdUfT.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 32
@GordonL Teraz @Thorkill nic nie wyjaśni bo MABENA im się zacięła i brak przekazu. Wczoraj go pytałem czy Kuchciński wykonywał wszystkie loty jako marszałek czy może jednak część jako poseł, a więc status HEAD dla lotu mu się nie należał. Brak odpowiedzi...
  • Odpowiedz
Teraz @Thorkill nic nie wyjaśni bo MABENA im się zacięła i brak przekazu. Wczoraj go pytałem czy Kuchciński wykonywał wszystkie loty jako marszałek czy może jednak część jako poseł, a więc status HEAD dla lotu mu się nie należał. Brak odpowiedzi...


@Kempes: Każdy lot państwowym sprzętem lotniczym z udziałem marszałka z automatu uzyskuje status HEAD (a właściwie uzyskiwał bo w listopadzie 2018 pojawiła się nowa instrukcja HEAD, która zmieniła te zasady).
  • Odpowiedz
via Android
  • 29
@Thorkill Twoje ograniczenie umysłowe kłamco niempoz Ala ci zrozumieć, że Kuchciński nie zawsze w swoich podróżach reprezentuje Sejm, chyli występuje w roli marszałka Sejmu, ale występuje także jako poseł PiS. Ty mała PiSowska miernoto... tfu! Dość twoje łgania.
  • Odpowiedz