Wpis z mikrobloga

#motoryzacja Mirki, sprzedawał ktoś kiedyś auto do #aaaauto ? Zgłosiłem się do nich przez internet. Oddzwonili, wypytali o szczegóły dot. auta po czym dali mi relatywnie wysoką wycenę, tylko kazali jechać na oględziny na drugi koniec Warszawy (Modlińska) podczas gdy akurat mieszkam w okolicach #piaseczno gdzie też mają gigantyczny plac. Podejrzewam, że to taki bait, żebym zmarnował pół dnia na wyprawę do nich i wtedy zaproponują mi jednak ułamek pierwotnej wyceny.
  • 21
@mateusza: Trzymaj się od nich z dala! Szukają frajerów co oddadzą furę za bezcen, szkoda czasu i nerwów!


@dave8: Ale ja właśnie chcę oddać furę za bezcen. Ale frajerem nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateusza jak jest stary to mogą wziąć za obniżenie kosztów samochodu kupowanego unich. Jak ja szukałem samochodu chciałem u nich sprzedać passata. Wycena ok 4ha i tak nie ma pewności czy wezmą.
@mateusza jak jest stary to mogą wziąć za obniżenie kosztów samochodu kupowanego unich. Jak ja szukałem samochodu chciałem u nich sprzedać passata. Wycena ok 4ha i tak nie ma pewności czy wezmą.


@szymciak: ale ja nie chcę od nich samochodu, bo właśnie kupiłem gdzie indziej
@mateusza: my tam kiedys kupilismy prawie auto. Okazalo sie "zespawane" z dwóch. Podczas jazdy próbnej, jak niebieski dał w gaz - nity zaczęły się rozchodzić. Uważaj na nich.


@marilyn92: kupować u nich nie planuję :-)