Wpis z mikrobloga

@szurszur: raport NIK z 2014:

Aktualnie osiągnięcia polskiej hodowli w państwowych stadninach są znakomitą wizytówką, wyróżniającą je na skalę światową. W szczególności zasadnicze znaczenie mają tutaj polskie araby ze stadnin państwowych w Janowie Podlaskim, Michałowie, czy Białce. Janowskie konie arabskie od lat odnoszą sukcesy na ringach w kraju i za granicą. Liczba zdobytych przez nie tytułów w samych tylko czempionatach przekroczyła 450. Polskie araby zaliczane są do ścisłej światowej czołówki, a
@szurszur: a to wszystko przez kolesiostwo, bo jakiś pajac zapragnął mieć stadninę, to mu wielce #!$%@? oświecony wódz oddał to w partackie łapska.

Strasznie bolą takie rzeczy i sposób, w jaki ten proceder się odbywa. Jeszcze bardziej boli, że motłoch ogłupiony propagandą i kasą na bombelki nawet się tym nie zainteresuje. Szkoda gadać, szkoda #!$%@? strzępić ryja.
@szurszur: pochodzę z okolic Janowa, gdy ostatnio poruszyłem ten temat w domu, to rodzinka wiernie głosująca na PiS powiedziała mi ze takie straty są, ponieważ zarządca stadniny z PO wyprzedał najlepsze geny (tak, geny) arabskim szejkom a czego nie zdążył sprzedać to ukradł i PiS nie ma jak tego uratować. A wierzą w to bo tak powiedzieli w TVP info... Az mnie #!$%@? bierze, bo ta stadnina była duma mojego regionu.
@szurszur: tak sobie czytam i nie wierze, zwolnili prezesa po 34 latach i zatrudnili gościa który nigdy konno nie jechał chyba xD

Tymczasem nowi prezesi po stadninach poruszają się dość niezgrabnie. Mianowany szefem stadniny w Janowie ekonomista Marek Skomorowski chciał pokazać reporterowi Polsat News Michałowi Kwiatkowskiemu boksy z końmi. - Nigdy nie otwierałem. O, udało się! Człowiek się ciągle uczy - komentował próby odryglowania boksów.


https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-02-23/doswiadczeni-szefowie-stadnin-koni-odwolani-nowi-nigdy-nie-siedzieli-w-siodle/
@szurszur #!$%@? bo ta stadnina jest napędem polskiej gospodarki i gwarantem bezpieczeństwa finansowego milionów Polaków xD #!$%@? z tym że mamy najniższy deficyt w stosunku do PKB w historii, najniższe bezrobocie, a spółki skarbu państwa z roku na rok przynoszą coraz większe zyski. Bo stadnina w Janowie! PiS nie umie rzondzić!!oneone

Śmieszni jesteście
@kociooka:

najniższy deficyt w stosunku do PKB w historii

inne kraje mają nadwyżkę budżetową

najniższe bezrobocie

i jednocześnie spadającą aktywność zawodową, bo kobiety wolą siedzieć w domu za 500+ zamiast pracować

a spółki skarbu państwa z roku na rok przynoszą coraz większe zyski

mówisz tu o Orlenie, który przy niskich cenach ropy postanowił trzymać wysoką marże i wysokie ceny na stacjach i w ten sposób wzbogacać się zerując na obywatelach?