Wpis z mikrobloga

@Rustyyyy: Nie chce wychodzić na jakiegoś mądrego ale wojny ideologiczne są według mnie no... o kant dupy rozbić.Rozumiem że ktoś ma problem z LGBT, rozumiem że Kler kryje pedofili, rozumiem że rasizm to jest problem, ale no tak naprawdę nie ma o czym dyskutować dla trzeźwo myślącego człowieka.... Związki homoseksualne są sprawą ludzi którzy je uprawiają, pedofilia powinna być potępiana zawsze i wszędzie a kolor skóry lata mi koło #!$%@? -
  • Odpowiedz
@hellgihad: Nie widzisz co się dzieje?
Dzięki feministką jeśli weżniesz ślub z kobietą to ona ma cię w garści. Masz dom, samochód i jakieś oszczędności?
Po podpisaniu umowy prawnej to co twoje w 50% lub więcej należy do niej a jak nie to idziesz siedzieć.

o alimentach nie wspominam bo to jakiś dramat. Masz papier po studiach? Twoja zdolność zarobkowa to np 8 tyś.
Wiec alimenty 4 tyś na roczne dziecko.
  • Odpowiedz
@hellgihad:LGBT jest wymysłem. Rzeczą która ma odwrócić uwagę od rzeczy naprawdę istotnych dla danego społeczeństwa. Nic nie mam do gejów i lesbijek, po prostu takie jest na ten temat moje zdanie. Jest to nie potrzebne nawoływanie do nienawiści na siebie nawzajem i najzwyczajniej w świecie odwróceniem uwagi. "Nie mamy o czym mówić? #!$%@?, dajmy jakieś info o homofobii, to jest popularne".Co do kleru... cóż. Szkoda gadać, nie chce sie niepotrzebnie wnerwiać.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: @Dethrock: Ba, ja znam typa który płaci alimenty dwóm laskom, z czego jedna kazała mu gdzieś jechać po pijaku, a potem na niego doniosła w trakcie jak jechał xD Mało śmieszne... ale mimo wszystko to są pojedyncze historie i nie sądze że można od razu wszystkie kobiety postrzegać jako wampiry... Tak samo jak fakt że kilku muzułmańskich #!$%@?ów zorganizowało zamachy i zabiło ludzi nie powinien przesądzać o fakcie że
  • Odpowiedz