Wpis z mikrobloga

Własnie #!$%@?ły mi się klapki, żebym to jeszcze coś robił, nie chciałem wstać, zrobić herbatę i tyle. A one dokładnie wiedziały kiedy się #!$%@?ć. Problem w tym że nie jestem na chacie i tu nie wszędzie jest tak czysto bym mógł popitalać boso jak w u siebie na kwadracie.

Dobra nie o tym. Oczywiście jutro nie kupię sobie w sklepie klapków bo nie. Huk, też nie o tym. Odpalam parę popularnych sklepów, patrzę i się zastanawiam ... PO #!$%@? mi klapki adidas, klapki Puma, Reebook kiedy one NICZYM się nie różnią od zwykłych poza ceną?! Normalnie ciężko kupić zwykłe a wygodne klapki które nie kosztują #!$%@? wie ile bo mają napis dla tych którzy cierpią na syndrom małego qtasa i muszą się wszystkim chwalić.

Tak se musiałem odreagować ...

#modameska #nocnazmiana (chyba #!$%@? combo ;-)
  • 3
@PeterFile: no akurat ich nie lubię, raz kupiłem jakieś klapki (niby) polskiego producenta, gdzieś na tej wyspie co stoją na korytarzach w CH i był to najlepszy zakup. Kosztowały tylko 30zł (a przecież kupione w miejscu gdzie trzeba płacić niemały czynsz w CH), miękkie, górna część stopy się nie odparza a i można w nich wejść do wody bo nie mają nasiąkliwego materiału ... tyle że ta para została w chacie