Wpis z mikrobloga

@Dajkoo: kazdy ma prawo do wyrazania swoich pogladow. Kontr manifestacja tez jest legalna (jesli nie, to policja powinna zadzialac).
Tam skad mam to zdjecie, to na poczatku tez byly spokojne marsze, normalnie ubranych. Teraz udzial biora kilkuletnie dzieci w strojach sadomaso i ubiegaja sie o legalizacje, a nie, przepraszam, o pomaganie biedakom zoo i pedofilii i traktowanie ich godnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
@Mecowaty:

Tam skad mam to zdjecie, to na poczatku tez byly spokojne marsze, normalnie ubranych. Teraz udzial biora kilkuletnie dzieci w strojach sadomaso


xDDD
To skąd masz to zdjęcie?

Teraz udzial biora kilkuletnie dzieci w strojach sadomaso i ubiegaja sie o legalizacje, a nie, przepraszam, o pomaganie biedakom zoo i pedofilii i traktowanie ich godnie.


Tak? Gdzie? Kto? Jak?
@TypowyRobert: symetria sama sie tworzy.
Kazda akcja spotyka reakcje.
Nie wiem co chcesz osiagnac? Ze tylko jedna strona ma prawo do swojej opini, a druga juz nie?

Jesli teczowi nie deptaliby wszystkiego jak to teraz robia, to nacjonalisci tez nie mieli by podstaw i spolecznego poparcia w swoich dzialaniach i w sposob naturalny zostaliby znowu zepchnieci w otchlan niebytu jak to bylo jeszcze 10-15 lat temu.