Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kempes: ideologia to zawsze krok wstecz, nie ma tu żadnego do przodu. Mogę tylko mieć nadzieję, że się tęczowe lewactwo i kato prawactwo nawzajem wykrwawi tym skakaniem sobie do oczu i jak już zabraknie im sił i środków to w końcu będzie normalnie.
Jednak to raczej naiwne, tego typu konflikty eskalowane są w celach inżynierii społecznej. Klasyczne dziel i rządź. Zarówno prawactwo jak i lewactwo, które się na to łapie to
  • Odpowiedz
@szpongiel:

ideologia to zawsze krok wstecz, nie ma tu żadnego do przodu


No nie bardzo na tę tezę wskazuje historia cywilizacji ludzi na Ziemi. Jakby nie patrzeć mamy POSTĘP cały czas od dziesiątek tysięcy lat ( )
  • Odpowiedz
Na pewno nie facet z wytatuowaną mordą udający mądrego, czy pseudo marsze z transparentami Maryji w kształcie cipy, czy innych durnoctwach.
Już pominę, że na te marsze ściągają ludzi z całej Polski.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Kempes: ale nie dzięki ideologii.
Poza tym widać, że serio nie znasz historii. Jaki ciągły postęp? Nie słyszałeś o upadku różnych, w tym wielkich starożytnych cywilizacji i następującym później uwstecznieniu na całe dekady albo nawet wieki?
Myślisz, że to przypadek, że starożytna Grecja i Rzym upadły akurat wtedy, gdy w arogancji swej "postępowej wielkości", że niby nic nie może im zagrozić, skupili się głównie ma hedonizmie - obżarstwie, chlaniu, orgiach każdego
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: I co, jak wkleję obrazek z przyjacielem Jan Pawła II, meksykańskim duchownym, który latami molestował i mam napisać bezmyślnie jak ty "Na szczęście dzięki obrazkom takim jak ten wiemy jaka naprawdę jest rzeczywistość..." w odniesieniu do kościoła katolickiego? (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@szpongiel:

Nie słyszałeś o upadku różnych, w tym wielkich starożytnych cywilizacji i następującym później uwstecznieniu na całe dekady albo nawet wieki?


Pewnie, że słyszałem. Ale nie upadały one w wyniku WYZNAWANEJ IDEOLOGI tylko w wyniku ZMIAN KLIMATYCZNYCH. Nawet recepturę betonu, wynalezionego przez rzymian, zapomniano na wieki.
A maszyna Herona z Aleksandrii? Uważana jest za pierwowzór parowej turbiny i dlaczego o niej zapomniano? Nie, nie była to wina wyznawanej ówcześnie ideologii (
  • Odpowiedz
@Kempes: Aż tak się wstydzisz swojej NORMY, że nie pomożesz mi i nie wskażesz, gdzie ją opisałeś?
Ja tylko widzę, co pisałęś o tym, co "nie jest dla ciebie normą", a widzę nic co byś napisał "co jest dla ciebie normą". ZOstawiasz mi spore pole do wyboru, a nie chcę bym ciebie błędnie zrozumiał.
Nie wstydź się, napisz co jest dla ciebie normą!
  • Odpowiedz
@Dajkoo: Ty nie rozumiesz. Panu @Mecowaty po prostu samo istnienie osób homo przeszkadza i uważa to za ekstremizm.

Gdyby takie osoby nie istniały lub były pozamykane i pod nadzorem, to kolega by nie miał z nimi problemu, bo przecież nic do gejów nie ma.

Standardowa logika prawacka na wykopie.
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos Prawaki na wykopie to jak psy ze wścieklizną w Brazylii, uśpić większość i będzie spokój.

Pierwsi do darcia japy samemu nie mając bladego pojęcia po co te mordy otwierają xDDD

Jak już zaczną #!$%@?ć o homarze, włoszczyźnie to się pojawiają persony pokroju Brauna, Krowina, Różala i innych małp które utwierdzają ich w przekonaniu że mają rację ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz