Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Mest666 Na czym polegała dzikość manifestacji w Płocku?!
Normą jest, że matka z babka wychowują dzieci, same kobiety. To co przeszkadza w wychowaniu dzieci przez dwie kobiety będące w związku małżeńskim? Nic.
A dwóch facetów nie może wychować dziecka, ojciec i dziadek? Coś temu przeszkadza? Też nie.
  • Odpowiedz
@Kempes: nie wiem, na temat wpływu wychowania przez 2 typów się nie wypowiem, bo się nie znam. Podobno lgbtowcy prowokowali heterowców. Niekoniecznie akurat ta manifestacja była dzika.
  • Odpowiedz
@taki_tam_ktos: Łoooo #!$%@?... ales dowalił!

To jest wlasnie typowe dla lewactwa - jesli nie popieram Was, to odrazu jestesm w calkowitej przeciwnosci.

Az sie usmiechnalem pod wasem :)

Mi normalni homo nie przeszkadzaja wogole. Sobie zyja i sa szczesliwi.
To co mi przeszkadza to wcieranie w twarz tej ideologi na kazdym kroku. Nie mozna sobie zazartowac (np kolor rozowy skretki (kabla sieciowego) jest gejowski) bo zaraz sie dopieprza, ze homofob jestem,
  • Odpowiedz
jesli nie popieram Was


@Mecowaty: Nie popierasz, a mimo to posługujesz się pluralis maiestatis pisząc do jednej osoby. Jakieś ciągoty masz do których nie chcesz się przyznać, czy to tylko schizofrenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To co mi przeszkadza to wcieranie w twarz tej ideologi na kazdym kroku.


Jak się ta ideologia nazywa? Tylko nie błaźnij się z nazwą Lesbijki, Geje, Osoby Biseksualne i Transpłciowe xD.

Nie
  • Odpowiedz