Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

No chyba, że nie lubisz tatuaży ale chcesz żeby były nadal to zwracam honor.


@jos: Ja jestem wolnościowcem - każdy powinien robić to na co ma ochotę. Zwłaszcza w kwestii tatuaży.
  • Odpowiedz
jakieś #!$%@? anglosaskie standardy mają i jak komentować to tylko pozytywnie i teraz będziesz miał spam, bo wypowiedziałeś się negatywnie.


@Perla_Export: Oni są tak zacietrzewieni, że nie rozumieją tego co napisałem.
  • Odpowiedz
@shaunblack: nudne życie musisz mieć skoro przejmujesz się tatuażami u jakiejś obcej laski. Mi jak coś się nie podoba to olewam temat a nie pytam się na Mirko "jak można lubić kolendrę? Czemu ktokolwiek chciałbym dodawać roślinę o smaku Ludwika do swojego jedzenia"
  • Odpowiedz
@shaunblack: tak tak, już to pisałeś, ty tylko wyrażasz opinię xD

Wiesz jak się wyraża opinię? "Nie podobają mi się dziewczyny z tatuażami" a z twojego posta można wyczytać, że nie rozumiesz jak coś takiego się może komukolwiek podobać. To jest różnica bo można to odczytać właśnie jako przyjebywanie się. A ty #!$%@? o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem. Podajesz swoje poglądy w #!$%@? formie to się je #!$%@? rozumie.
  • Odpowiedz
przejmujesz się tatuażami u jakiejś obcej laski


@zmasowanyatak: To chyba oczywiste jest, że nie chodziło mi tylko o nią, a to był tylko przykład, nawet żaden skrajny.

Mi jak coś się nie podoba to olewam temat a nie pytam się na Mirko "jak można lubić kolendrę? Czemu ktokolwiek chciałbym dodawać roślinę o smaku Ludwika do swojego jedzenia"


Tyle, że ten Twój przykład w żaden sposób mnie nie dotyczy. Tatuaże to część
  • Odpowiedz
Tyle, że ten Twój przykład w żaden sposób mnie nie dotyczy. Tatuaże to część mody, dlaczego miałbym tego nie krytykować?


@shaunblack: robienie tatuaży to moda ale lubienie lub nielubienie ludzi z tatuażami to gusta. A z gustami się nie dyskutuje.
  • Odpowiedz