Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi grających w #iracing . Mam problem z ustawieniami grafiki. Podczas jazdy obraz jest mało płynny. Nie loguje całkowicie nie zacina się ale nie ma takiej płynności. Jakby delikatnie klatkuje co jakiś czas. Próbowałem różnych ustawień cały czas to samo. Mam około 25-30 fps cały czas. Komp to lenovo y580 i7 16 GB ramu geforce gtx 660m. #assettocorsa działa bardzo płynnie i fajnie. W iRacing nawet ten czerwony pasek przy ładowaniu się przycina. Poza tym jak próbuje zmieniać te główne ustawienie grafiki to potem samo wraca mi do wcześniejszego. A sama grafika jest tragiczna.

#simracing #komputery #grafika #gry #symulatory #wyscigi
  • 14
@Dave987654321 @hpiotrekh @Raciatek A wszedłem teraz w menager zadan i pokazuje mi użycie procesora graficznego 0% cały czas. W assetto np jest cały czas około 98%. Czyli tak jakby nie był Wgl wykorzystywany? dodatkowo zauwazylem ze jest różnie, raz lepiej raz gorzej. Niezależnie od ilości osób na torze.
@Raciatek: tak ogólnie jest płynnie tylko raz na jakiś czas mam takie delikatne spowolnienie na 2 sekundy około ale to już bardziej taki minimalny lag. Bo z jakiegoś powodu pojawiły mi się takie krótkie skoki pingu. Mam jednak problem z tym żeby przestawić domyślna kartę na nividie. Niby wszystko ok daje zastosuj i pokazuje ze jest ok ale potem jak próbuje odpalic gre to znowu odpala na zintegrowanej. I jak klikam