Wpis z mikrobloga

Wymiękam. Na dzisiejszym filmie Kierownika (od 8:00 minuty) jakiś pan obwieszcza, że jedzie na zawody do Korei cytat: "dzięki bezdomnym", bo Ty (do Jacka Kurzątkowskiego) jesteś sponsorem mojego wyjazdu. Napis w tle filmu wyjaśnia, że sponsorem nie jest Kierownik, tylko JtO.

Czy ktoś mi pomoże to ogarnąć? JtO to nie jest część nazwy działalności gospodarczej prowadzonej jednoosobowo przez Kurzątkowskiego? WTF?

Ciekawe czy bezdomni są zadowoleni z tego, że umożliwili Panu Norbertowi wyjazd po medal do Korei.

Albo ja jestem jakaś niedostosowana, albo właśnie osiągamy maximum żenady w wykonaniu Jacka Kurzątkowskiego.

#jaktoogarnac
  • 8
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny: No nie wiem jak to rozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na okulary dla Grzegorza za 1.000 zł trzeba zbiórkę organizować, a z drugiej strony można fundnąć wyjazd na zawody sportowe. I jeszcze ta ściema: to nie ja, to JtO.
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: Przypuszczam że społeczność jto, jako sponsorzy, chciałaby poznać wysokość kwoty, jaka została przeznaczona na ten sponsoring. Wszak to nie Jacek, a jto zasponsorowało panu wyjazd i chyba mają prawo to wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Prozdrowotny: te pieniądze a właściwie ich reszta jaka została poszła już dawno na zakupy Grześka, Natalii ich podróże na i z terapii. być może te pieniądze pochodzą z wpłat na mieszkanie dla Szprotek i różnych innych takich lewych zbiórek
  • Odpowiedz
@luzdelsur1: chyba dla kierownika nie starczyło kasy bo też miał jechać do Koreii jako patron medialny...przy okazji powstało by kilka gniotów z bezdomnymi z koreii, na pewno jakaś polska patologia by się i tam znalazła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HannibalSmyth: hehe no pewnie by tak było. Jacek woli się nie kompromitować i jak to on ma w zwyczaju poprostu stchurzyl. Niestety brakło testosteronu a dusza fajtera pojechała na długi urlop. Jaca nie pierwszy raz ucieka przed porażka, #!$%@?ł już do UK przed rozprawa Magdy. Od dawna ucieka przed niewygodnymi pytaniami widzów. Zwykły tchurz i manipulant, ale my to już wiemy od dawna.
  • Odpowiedz
@kozacki-trolejbus: skończyły sie lajvy co tydzień, wyświetlenia idą w dół, kasa ze zbiórek się kończy, piękne zapowiedzi co to ma być #!$%@? strzela, jednym słowy medialny koncern kierownika kończy się po woli. Zaraz bedzie Magda, zaraz będzie Narkotykara, bo trzeba podbić oglądalność....a grażyny i janusze tego się domagają....
  • Odpowiedz