Wpis z mikrobloga

Przez Aleje najświętszej Maryi Panny, która przecina jedna z głównych ulic w Częstochowie przechodzi 4 pielgrzymka w ciągu ostatnich 10 minut. I za każdym razem gdy przechodzi, policja zatrzymuje ruch. I tak sobie jest korek od jednego skrzyżowania do drugiego. W obie strony. Ale to parady równości są szkodliwe i są obnoszeniem się z własnymi poglądami. Pff

#bekazkatoli #czestochowa #4konserwy #neuropa
  • 26
@Azaajaszz: może zależy od ekipy? jechałem dziś z galerii o 16:15 w stronę Warszawskiej i na Mirowskiej na światłach oczywiście szli ale patrol ręcznie sterował ruchem i nawet jak było czerwone to dalej puszczali auta a część pielgrzymów sobie stała i czekała.
@Shyoia ha tfu! Najgorzej i tak jest w maju jak te wszystkie stare baby wsiadają w tramwaje. Człowiek chce normalnie dojechać na uczelnie ale się nie da. Stoją w tych futrach, upocone, oblane wiadrem tanich perfum z bazaru i sapią, i mdleją, i umierają.
@Azaajaszz: #!$%@? jak się cieszę że mam urlop i nie muszę tam jechać. Dwa tygodnie temu jechałem pod Sieradz przez Czestowchowe i już szły jakieś długie drace mordy i srajace po krzakach pielgrzymki. Oczywiście ruch zablokowany i korki w hui
@paul-frenstain: CO ILE? XD Częstochowa minimum raz w miesiącu jest zawalona pielgrzymkami. A TO TYLKO JEDNO MIASTO XD Do tego dochodzą procesje na Boże Ciało w większości miast, #!$%@? dzwonami kościelnymi od 6 rano i wzywanie do modlitwy jak z minaretu, usiłowanie przeforsowania zwrotów "przed Chrystusem" "po Chrystusie" w zastępstwie "p.n.e." i "n.e." i 10 tysięcy milionów innych spraw. Ale to parady równości raz w miesiącu w jakimś mieście w Polsce