Wpis z mikrobloga

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Kumpel ma taką sytuację. 21 lat, jego dziewczyna 19. Nie mieli żadnych precyzyjnych planów na przyszłość, po prostu chodzili z sobą, poznawali się. Jednak wpadli ok. 3 miesiące temu. No trudno, trzeba było zaplanować ślub. Wszystko zatem ustawili, ale 2 tygodnie temu okazało się, że płód obumarł. I kumpel ma dylemat. Dziewczyna naciska na ślub, robi histerie, rodzina też namawia "bo już wódka kupiona, lokal zarezerwowany, rodziny umówione". Jemu na dziewczynie zależy, ale nie był gotowy na ślub jeszcze. Zgodził się ze względu na sytuację (ciąża), ale teraz - nie wie, co robić.

PS. Ślub jest planowany w na początku września, zatem plusujących - zawołam i napiszę, co się wydarzyło.

Co powinien zrobić?

  • Wziąć ślub 23.2% (2152)
  • Odwołać ślub 76.8% (7112)

Oddanych głosów: 9264

  • 311
ona ogólnie naciska, żeby od razu starali się o kolejne dziecko. Odwołanie ślubu nie wchodzi dla niej w rachubę.


@gardan: Niech kolega się zastanowi czy to na pewno wpadka była. Niech się też zastanowi dlaczego panience tak zależy na zakładaniu rodziny i małżeństwie z gościem na utrzymaniu rodziców.
@gardan: Jeśli historia jest prawdziwa, to nawet mi go nie żal, środowisko środowiskiem, tradycje trzymają się mocno w małych miejscowościach, ale facet jest już dorosły, powinien mieć swój rozum. I przede wszystkim nie planować ślubu po kilku miesiącach znajomości, bo dziecko xD

No wiesz, jest na utrzymaniu rodziców,


Ma 21 lat, nie 11, może znaleźć pracę i się wyprowadzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@gardan: niech odwołuje, świat się nie zawalił, poronienia się zdarzają. A jak laska ma siano s głowie i parcie to zrobi aferę, jak umie logicznie myśleć to poczeka. Jak im na sobie zależy to on tak szybciutko nie #!$%@?, ale jak mu będzie robić dalej taką famę, to ja bym się już poważniej zastanowił, czy naprawdę warto.