Wpis z mikrobloga

#callofduty #blackops4 #ps4
Ja nie wiem co w codzie sie pozmienialo, ale dostaje regularny #!$%@? Oo i tak jest to jest wpis z serii bol dupy. Bo tak jak w innych czesciach moje ratio na dmd oscyluke na poziomie 1.25 tak w black ops 4 wyciągam ledwo co 1.
Juz pomijam kwestie ze przycialem niejednego gracza na uzywaniu myszki i klawiatury, ale ta gra mnie niesamowicie triggeruje bo jestem ewidentnie slaby, a moment w ktorym zaczynam strzelac pierwszy a i tak gine, to juz apogeum #!$%@? i znowu jade do pracy #!$%@?
  • 13
@Tuff
@comojastaro Tez mi sie wydaje, ale to tylko w bo4 w takim razie, nawet na killcamie widzialem ze ja kolesia. widze ulamek. sekundy, a on mnie ponad 1. Na konsoli pewnie nie da sie zrobic czegos takiego jak bylo w BO2 ze serwery powyzej okreslonego pingu nie beda brane pod uwage?
@Mariusz_Drugi:

Włącz sobie ping w grze jest w opcjach, czasem łaczy z serwerem w USA bo nie ma graczy w jakimś trybie. Jak wbijesz na serwer to sprawdź czy masz w okolicach 50 w grze (ping w grze jest o 20-30ms wiekszy niz naprawde).

Oraz jak grasz na WiFi to niestety nic nie pomoże, w CoDach jest ogromna róznica miedzy wifi a kablem
Juz pomijam kwestie ze przycialem niejednego gracza na uzywaniu myszki i klawiatury


@Mariusz_Drugi: na myszce, bo się szybko obracał? BO4 jest jedynym CoDem gdzie mozesz ustawić ADS zoom. Sam gram na 12-12 oraz 0.5x i 0.5x
@Mariusz_Drugi: ale to jest prosta matematyka :D czulość na 12 i 0.5x to znaczy ze jak celuje do oka to mam wlasnie jak Ty czyli 6 :D ale za to obracac sie moge jak #!$%@?

spróbuj, daj moze 8 i 0.75x albo 10 i 0.5x :P popróbuj