Wpis z mikrobloga

@fapowiczowski: Przewidziałem że usuniesz moją odpowiedź na swój ostatni post, więc wstawiam ją ponownie tutaj:

O brawo, zgłosiłeś mój komentarz do moderacji, bo niby nakłaniałem cię do samobójstwa. (Swoją droga ciekawa zagrywka ze strony osoby hejtującej życie we wszystkich jego przejawach, czy to już można nazwać hipokryzją?) Nie będę się wdawał w sprzeczki z moderacją która może nie rozumieć, że pewne zwroty funkcjonują jako memy, ale o to samo nie będę posądzał ciebie. Tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nie umiesz dyskutować merytorycznie, a ludzi obalających twoje antynatalistyczne widzimisię na gruncie logiki musisz zbywać okrężną drogą ataków personalnych albo skarżenia moderacji. Tylko sobie robisz laurkę misiu, nie mi. Zechciej też wiedzieć że i ja nie pozostanę tobie dłużny i twoje komenty strofujące ludzi za ich zdrowe przejawy troski, pielęgnacji życia i zdrowia będę zgłaszał moderacji z odpowiednim komentarzem.

Tutaj część usuniętego komentarza, w której odpowiadałem na twoje zdanie, że:

A zdjęcie przedstawia opinie o swoim życiu natalisty, który zrobiwszy dzieci skaże je na takie samo, jak on to sam określa ,,#!$%@? życie":



#antynatalizm
  • 3