Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja pitole, czemu faceci tak klamia ze wzrostem? Naprawde myslicie ze tego da sie nie zauwazyc? xDDD
Typ z tindera twierdzil ze ma 179, a mial 173-175 max xD

Zenada, wyszlam z knajpy po 10 minutach i nie zaplacilam za siebie. Typ myslal, ze na 5 cm mnie oszuka xD Boze, co tej zyeb sobie myslal.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 14
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem, pewnie dlatego, że uważają, że jak już się spotkacie to są w stanie Cię tak oczarować, że nie będzie to dla Ciebie nagle ważne. co jest głupie. każdy może mieć swoje wymagania - nawet jeśli dla kogoś innego są one kompletnie bezsensowne.

natomiast takie przeświadczenie o tym, że "mogę mieć każdą" prowadzi potem do sytuacji gdzie ktoś dąży do spotkania za wszelką cenę, bo "jak już się spotkamy,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: serio masz taki centymetr w oczach, żeby zauważyć tę różnicę 5 centymetrów? skanujesz tak ludzi hobbystycznie na ulicach? xD

wyszlam z knajpy po 10 minutach i nie zaplacilam za siebie

jprdl

.

  • Odpowiedz
@TestoDepot: Ja akurat w granicy 170-185 dość dobrze rozpoznaję wzrost :P Raz spotkałem się z laską co twierdziła, że ma 170 cm. Jednakże dosłownie jakiś czas wcześniej widziałem kogoś, o kim wiedziałem, że ma 170 cm - a ona była na pewno niższa. Powiedziałem jej o tym. Przyznała się speszona, że ma 168 cm i jak zaczęła się tłumaczyć: "no ale wiesz, na Tinderze każdy tak robi, że sobie coś tam
  • Odpowiedz