Wpis z mikrobloga

#medycyna #pytanie #depresja #sen Witam. Kilka dni temu spotkała mnie przykra sytuacja, po której miałem obawy przed czymś ale sam nie wiem czym. Po prostu napad lęku. Dodatkowo pojawiła się dziwną kula w gardła, tak jakby kamyk. Przeszło po zjedzeniu kromki chleba. Po prostu przeszło. Żaden lek ba gardlo, nic tylko zwykła kromka chleba. Następnego dnia bolała mnie głowa, i nie miałem na nic ochoty. Przeszlo następnego dnia. 2 dni później (dzisiaj w nocy) znowu nagle zaczęło mnie drapac w gardle + znowu kamyk w środku. Dodatkowo zamknąłem okno, ubrałem się bo myślałem ze to objawy przeziębienia a po 2h obudziłem się z niewiarygodnym ciepłem. Otworzyłem okno i się poprawiło, znowu zjadlem kromke chleba i kamyk w gardle zniknął. Ale zostalo kołatanie serca po tym uderzeniu ciepła. Juz kiedys tak mialem, nawet jeszzcze gorzej bo z potem. Poradzi ktoś coś na kołatanie i zebym zasnął bo od 2 nie śpię? I czy to objawy depresji? Internet mowi ze tak, ale mowi tez ze to moze byc rak, tarczyca i inne choroby, ktore jako ze jestem w mlodym wieku wątpię zeby występowały, poza tym takie choroby sie nie biorą od Tak po prostu. Ostatnie robilem badanie krwi i wszystko prócz limfocytow podwyzszonych bylo w normie. Proszę was wykopki o pomoc bo juz sie męczę przez to.
  • 5
@Lachon: I jak to wyleczyć? Kolo 7 zasnąłem na 4h. Kołatania ustaly. Internet mówi że tylko drogą spotkań we wspólnym i przebywania z kimś. Albo po prostu powiedz jak ty to wyleczyles.
@honixpl tzn nie wyleczylem bo jak mam napad paniki to wiem dlaczego i nie dziala juz nanie tak jak kiedys. Mi troche minelo z czasem bo przestalem na sile sie przejmowac pewnymi rzeczami, na poczatku jeszcze kiedy bylem u lekarza wyszlo mi nadcisnienie (w wieku 25 lat ) wtedy lekarz przepisala mi leki na nadcisnienie i hydroksyzyne na uspokojenie, dzis mam 27 lat nie biore juz zadnych lekow i poprostu staram sie