Wpis z mikrobloga

Wielu z Was narzeka, że było od uja ludzi i były przez to różne problemy. Ale wielu ludzi chce zobaczyć taką defiladę, gdyż na co dzień nie ma takiej okazji a w tamtych rejonach to była praktycznie pierwsza taka okazja. Następna to będzie za 100 lat z okazji 200 rocznicy powstań...
Ja sam byłem na ostatnich trzech defiladach w Warszawie i dzisiaj też bym pojechał, gdyby nie zmienili miasta.
#katowice
  • 4
  • Odpowiedz
@Laszl0: jak oceniasz to nasze, skoro masz porównanie? Odnoszę wrażenie, że to jakieś takie na szybko było, na odpieprz. Fajnie, a i owszem. Ale jest niedosyt
  • Odpowiedz
@Laszl0: następna będzie jak PiSowi się znowu przypomni, że Śląsk to nie tylko źródło kaski dla warszafki, ale i potencjalni frajerzy na których można zbić kapitał wyborczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@RRybak: Nie było mnie dzisiaj w Kielcach, ale Warszawskie defilady wyglądały niemal identycznie. Co roku są niewielkie zmiany w ilości i rodzajach maszerujących reprezentacjach wojsk. Z pojazdów to dwa lata temu i wcześniej były jeszcze Migi-29, które dzisiaj są uziemione. Co do samolotów / helikopterów sojuszników to te co roku są inne. 4 lub 3 lata temu były 2 Apache, rok temu 4 F-22, teraz były 2 F-15. 80 - 90
  • Odpowiedz