Wpis z mikrobloga

@4pietrowydrapaczchmur: Patrzę na te wszystkie projekty w necie i czasem to ręce opadają. Proszę daj mi jeden logiczny argument, po co ten taras? Jaki jest sens wchodzi schodami na piętro żeby usiąść na leżaku, jak ma się ładna działkę z ładna trawką? Za 1/10 tego co będzie kosztować wybudowanie tego tarasu postawisz sobie zajebista altankę 6x6. Ani to praktyczne, ani ekonomiczne. Nie wiem...
@L____: kazaplan
@dzazzio: Wczytaj sie w pierwszą linijkę. Postawienie takiego domku nie wymaga pozwoleń, papierków, ekipy, majstra i budując go #metodagospodarcza #systemgospodarczy możesz sie na dziś dzień zmieścić w 60k polskich złotych stan deweloperski bez mebli.
Jednak budując #domnazgloszenie masz kilka obwarowań. Na przykład nie może mieć piętra gospodarczego a co najwyżej zawierać antresolę. Nie jestem tylko pewien balkonu który to nie jest zwykłym balkonem wystającym poza obrys budynku a
@4pietrowydrapaczchmur: Wiem co to metoda gospodarcza, wiem co to budowa na zgłoszenie wiem ze w 60k się wprowadzisz do tego domu ale nadal nie rozumiem sensu tego tarasu. Z tych 60k to sama hydroizolacja, ocieplenie, żelbet, wykończenie w jakiejś desce tarasowej będzie kosztować z 10k.
@dzazzio: jak kto woli. Nie upieram sie przy kostce brukowej czy płytkach na tarasie. Jak kto chce może sobie chodzić po trawie lub zrobić taras drewniany. Na wizce chciałem jednak by obręb tarasu był dobrze widoczny więc zrobiłem go w płytkach. Zresztą taras widziałbym pod "zwijaną roletą" lub "żaglem" ale takich opcji nie było w programie z którego korzystałem