Wpis z mikrobloga

Dzisiaj piąteczek. Już od rana unosi się atmosfera bolca wchodzącego i mieszającego w cipie partnerki. Te jęki, krzyki - to już dziś w godzinach od 20:00. I tak co tydzień. Młodzi ludzie się bawią. Chady mieszają we wnętrznościach płodnych Julek.

My - przegrywy - tego nie mamy. Musimy pogodzić się z faktem dokonanym. Urodziliśmy się albo w złym miejscu, albo ze złymi genami, albo w złym miejscu ze złymi genami. Ja przez swoje #!$%@? w postaci ryjca upośledzonego goryla i elfa oraz głosu, jakbym miał penisa w buzi nigdy nie doswiadczę miłości, ani bliskości w postaci stosunku seksualnego. To wszystko straciłem i tego nie odzyskam. Każdy piątek mi o tym przypomina.

Mój plan na dzisiaj to:
- granie w LoLa
- granie w Minecrafta
- zwalenie konia
- wypicie Monstera (kupiłem sobie 2 i zamierzam wypróbować)

A wy jakie macie plany na piąteczek?
#przegryw #stulejacontent ##!$%@? #tfwnogf
Pobierz Przychlast - Dzisiaj piąteczek. Już od rana unosi się atmosfera bolca wchodzącego i m...
źródło: comment_8EW0XQklrySbAHQDHGxoX6pVIzArqBW9.jpg
  • 20
@Grimi: jeżeli chodzi o serwery to zazwyczaj wybieram te, które dostarczają te wszystko mini-gry, jak na przykład survival games. No i to może być m.in Hypixel.net. Mody to już kwestia indywidualna. Ja korzystam z tej strony: http://www.9minecraft.net/

P.S. Hypixel jest (chyba) premium. Ja te premium kupiłem pare lat temu, jak kosztowało mniej niż teraz.
- wypicie Monstera (kupiłem sobie 2 i zamierzam wypróbować)


@Przychlast: Jeszcze gdybyś zamiast tego kupił sobie jak człowiek jakąś łychę czy wódeczke. Jeszcze by była nadzieja. Niestety, ale zostaniesz spierdoxem do końca życia. #!$%@?ć cie.