Wpis z mikrobloga

Brat wysłał mi zdjęcie listu, który dzisiaj przyszedł z prokuratury. W domu będę dopiero w poniedziałek i wtedy zobaczę go na żywo. Niemniej jednak czuję się zobowiązany pokazać odmowę wszczęcia postępowania.
Pisałem o tym miesiąc temu: Link
#teczowepaski #lgbt #homoseksualizm #neuropa #gayisok #lublin #patologiazmiasta #patologiazewsi
Pobierz
źródło: comment_zhinEdDtvjgefIr2qJxsstq68XF8LeVc.jpg
  • 147
@Cukrzyk2000: Nie martw sie na zapas, na cale szczescie nic powaznego sie nie stalo, oprocz tego ze panstwo nie dziala jak nalezy, ale to wiemy od dawna x]

Ogarnij w przyszlym tygodniu skarge I pomysl o bardziej otwartym kraju na swoje zycie. Chyba ze tak bardzo kochasz Polske I jej nie opuscisz.
@Cukrzyk2000: My sweet summer child. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, co potrafią #!$%@?ć funkcjonariusze komend miejskich i powiatowych i w jakich sprawach wydawać takie postanowienia, bezrefleksyjnie klepane przez prokuratorów. Obowiązkowo składać zażalenie do sądu.
@Cukrzyk2000: w zasadzie to zle napisalem. Jak zdecydujesz to tak zostawić, to jest to Twoja sprawa... Nie kazdy musi walczyc z wiatrakami. Twoje zdrowie, Twoja decyzja. Moja pierwsza reakcja to byl #!$%@?, ale nabralem dystansu przez noc ( ͡° ͜ʖ ͡°). Fajnie, ze wykopki Ci pomogą. Dobrze miec za plecami takiego sprzymierzeńca.
@Cukrzyk2000: Sąd odrzuci jeżeli nie wskażesz nowych elementów potwierdzających całe zajście. Musisz mieć niezbity dowód, jak np.: zeznania koleżanki.
U mnie wiecznie odrzucali dopóki nie wybrałem się do komendanta na rozmowę. Od tego czasu sprawa trafiła do sądu i gościa ukarali. Tylko, że policmajsty którzy się tym zajmowali obecnie mnie obserwują aby mi dowalić za to że dostali opierd... od komendanta. Także musisz liczyć się z tym.
Tip nr 2: w