Wpis z mikrobloga

Czołem Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

Współczesne śluby i wesela to coraz rzadziej standardowe potupaje, a bardziej w pełni przemyślane i robiące wrażenie wydarzenia o określonej stylistyce. Każde bardziej wyszukane odstępstwo od imprezy w remizie rodzi problem jak dobrać odpowiedni strój pana młodego, żeby nie wyglądał jak doklejony w photoshopie.

W Internecie jest wiele poradników, które poruszają temat męskiego ubioru ślubnego, ale wszystkie praktycznie mówią o tym samym: weź granatowy garnitur i wyglądaj jak wszyscy. Razem z moim zespołem postanowiłem dać nowa jakość i przygotować opcje dla tych, którzy szukają inspiracji pasujących do stylów: klasycznego, rustykalnego, boho, vintage i glamour.

Sezon trwa w najlepsze, a dobrych wzorców brak, więc czym prędzej wrzuciłem go do wykopaliska:

https://www.wykop.pl/link/5092325/jak-sie-ubrac-na-wlasny-slub-piec-popularnych-stylow-nie-tylko-garnitur/

Tradycyjnie wzywam moich serdecznych, wiernych druhów i druhny, którzy w ważnych chwilach zawsze służą mi pomocą jak i dobrym słowem:

@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @lucyana1964 @Mr--A-Veed @WuDwaKa @Wiedzmin @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @Rain_ @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @daj_pan_spokoj @hidd3n13 @kAdi @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @MaxiimumR @Kapitalis @mahakaM @xandra @MrTofu @WLADCA_MALP @wingsofisrael

jak i wszystkich Mirków i Mirabelki dobrej woli do wsparcia dzieła wykopania tego poradnika. Kto wie, może ktoś pod jego wpływem zrezygnuje ze ślepego podążania za kategorycznym nakazem jakiegoś randoma z Internetu i wybierze zestaw, który indywidualnie podkreśli wyjątkowy charakter tego ślubnego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam jak zwykle niezwykle serdecznie i z góry dzięki za wszelkie wsparcie!
Wasz Uszaty (òóˇ)

#ubierajsiezuszatym #menswear #slub #wesele #mirekszukazony
Pobierz UszatyBloger - Czołem Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem 

Współczesne śl...
źródło: comment_Q9rj0NOEwbOBoSigdXdsZB2qVuqyARA8.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@UszatyBloger: na swój ślub planuję jednak "blogerski klasyk" bo uważam, że wygląda dobrze, pasuje do klimatu mojego wesela i dobrze dopracowany jest rzadszy niż smokingi ale szanuję za przedstawione propozycje. W klimacie boho, czy "nowoczesnej stodole" taki zestaw pasowałby jak kwiatek do kożucha a część klasycznych elegantów nie przyjmuje do wiadomości, że wesele może odbywać się poza klimatyzowaną salą weselną (kiedyś na bwb widziałem pytanie o ślubny garnitur z tropiku na