Wpis z mikrobloga

Wiejska mentalność mnie przeraża jakiś czas temu kuzyn pytał mnie jakie auto do 10 tys bym mu polecił byliśmy obejrzeć kilka aut ale cos mu nie pasowało, 2 tygodnie cisza, dzisiaj do nich zajezdzam i co widzę cała rodzina pęka z dumy bo młody kupił s klasę, biedni idioci. #motoryzacja #mercedes
  • 275
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 505
@vector_cd2401: pierwsza lepsza naprawa i będą zdziwieni, albo jak coś się cudem nie zepsuje to ceny opon na zimę ich zabiją xD pierwszy lepszy zakręt na letnich z rwd zimą i wiadomo co będzie.
  • Odpowiedz
  • 958
@BajerOp ja stawiam na OC ze pozamiata bo synek ma 21 lat, a za 4.3 litra to mu dosadza zdrowo, ja po 10 minutach widzę ze w to auto drugie tyle trzeba włożyć i jeszcze mało bedzie ale cóż najważniejsze ze sasiedzi widzą ze w rodzinie sie powodzi bo s klasa jest xD
  • Odpowiedz
@vector_cd2401: mama mowila:
czemuś biedny? boś glupi. czemuś glupi? boś biedny

ale skoro nie ma kasy to nie naprawi wiec bedzie nim jeździł az sie rozleci. on pewnie liczył na jeżdżenie wiele lat xD wg mnie jak pojeździ rok bez potrzeby wadawania 5k na naprawę to jest dobrze ale jego pewnie paliwo zabije
  • Odpowiedz
@vector_cd2401 #!$%@? przecież za 11k to musiał kupić parcha, za jeżdżące w220 trzeba dać ze 20k XD
Swoją drogą stara klasa premium to ciekawy segment, taki właśnie dla jak to pięknie skwitowałeś biednych idiotów bo nikt o zdrowych zmysłach tego nie kupi że względu na koszty eksploatacji
  • Odpowiedz
  • 720
@klantik bez sensu, będzie standardowy dramat w 3 aktach teraz jest radość i duma z zakupu, następnie bedzie awaria przekraczajaca jego możliwości finansowe albo o ile dojezdzi do zimy bez awarii to zaliczy row, krawezniki, słup do wyboru do koloru i ostatni akt czyli gorycz porażki płacz ze cześć drogie i naprawiać sie nie opłaca, sprzedaż na części za marne grosze i teraz najlepsze pół roku jazdy skuterkiem zbieranie hajsu i bezrefleksyjny
  • Odpowiedz