Wpis z mikrobloga

No witam,
pytanko. Macie inny szybszy sposób na wklejanie klauzuli konkretnych firm? Siedzę sobie na takim pracuj pl, i jak człowiek chce wysłać 30 CV to się idzie zaebać. CV mam w PDF to jeszcze więcej rzeźbienia.

HELP WYKOP
#praca
#pracbaza
  • 16
@milkaziomek: jak masz problem, żeby zmodyfikować dokument, bo zwyczajnie Ci się nie chce no to może nie idź wcale do pracy, bo tam się pracuje...? poza tym 30CV? Niezły odsiew ofert robisz XDD
@Ravciu: W niemal każdej ofercie jest zdefiniowana klauzula dla konkretnej firmy, 30 razy edycja wklejanie wyszukiwanie zapisywanie jest dłuższe. Przed Rodo można było i wysłać 200cv i nie było problemów.
@milkaziomek: mam nadzieje, że nie aplikujesz na jakieś stanowisko w IT, bo współczuje Twojemu przyszłemu pracodawcy (o ile ktoś Cie by w ogóle zatrudnił), nie modyfikujesz samego pdf-a, tylko powiedzmy plik .doc eksportujesz do .pdfa, cała filozofia.
Taką filozofię to ja znam. Stąd pytanie czy jest inny sposób, inna sprawa, że z pdf'a w Wordzie zwykle się rozjeżdza.
To jest najbardziej basic opcja i szukam jakiejś lepszej sprawdzonej i nadal nie masz pomysłu jak to zrobić. Jak się inaczej nie da to będę klepać word, pdf trudno( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ravciu: Coś co ma pdf a nie ma word próbuje konwertować ale mu to średnio wychodzi, nie zawracałbym sobie tutaj trudu jakbym tego nie wiedział i nie miał przed sobą. Nie musisz mi tego wmawiać :)