Wpis z mikrobloga

#rower
Dobra bo mam taki szalony plan i interesowało by mnie, czy ktoś z wykopków zrealizował coś podobnego i może się wypowiedzieć na temat, jak to w ostateczności działa xD

Otóż chodzi o modyfikację starego roweru, chyba jest to rower "miejski" jakaś rama stalowa. Chciałbym tam dowalić nową kierownicę tj. baranka i uzyskać coś na wzór #szosa #gravel . Rozumiem, że jest mnóstwo przeciwników tego sposobu, ale wydaje mi się że ta rama nawet by się do tego nadawała xD Przynajmniej coś będzie, a tak to rower stoi w garażu i się kurzy. Jakieś tam filmiki z modami na yt oglądałem, ale tak jak już pisałem, może komuś z was udała się taka modyfikacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
  • Odpowiedz
@MortenH: zrobilem tak dwa "gravele", pamietaj, że baranek znacznie oddala punkty podparcia rąk, wiec zastanow sie czy to na pewno zadziała, różnie bywa z kompatybilnością klamkomanetek i vbrake
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MortenH: ogólnie takie operacje się nie opłacają. Można robić dla funu. Punkt podparcia rąk przesunie się z 15cm do przodu, a mostek masz już krótki i sztyce bez offsetu, więc mocno zmieni Ci się pozycja
  • Odpowiedz