Wpis z mikrobloga

@efceka: Jak znajdziesz oficjalne informacje, że to tak ma być to bardzo chętnie zobaczę jakiś link. Plan jest w MPZP ale nie wiadomo jak to się skończy. Poza tym stoi dalej druga estakada więc do takiej zmiany daleko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Tommy__: każda zmiana generuje na początku korki, pamiętam jak zamykali Świętokrzyską i Marszałkowską w Warszawie w związku z budową metra, na początku był lament i korki, a potem wszystko wróciło do normy. Potem otworzyli z powrotem i co? Znowu na początku po otwarciu były korki xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W godzinach szczytu w centrum miasta od zawsze najszybszy był rower.

Ale będzie pikachu face, gdy się zacznie rok akademicki. Ja jebe, jeszcze parę takich pomysłów i najbardziej stabilnym (w sensie szacowania czasu podróży) środkiem transportu będą własne nogi, tzw. drepcedes ( ͡° ʖ̯ ͡°).

@Doctor_Pleasure:
@Strus: W takim wypadku powinni brać przykład z zachodu, a nie powodować znaczne obniżenie jakości życia normalnym mieszkańcom, nie wspominając o wzroście kosztów prowadzenia działalności w takim rejonie.
Jaki ten Prezydent jest beznadziejny.
A we Wrocławiu coraz gorzej się jeździ.
Mam nadzieje, że to jedyna i ostatnia kadencja tego Pana.
@aikonek no dobra ale czy są jakieś plany jak to zmienić? Czy tylko wyburzyli i tyle. Sprzedadzą pod zabudowę czy jednak jakiś plan maja.
Wyżej widziałem taki plan ale czy on jest już zaklepany?