Wpis z mikrobloga

@Ofkorsxd a ja nie będę Ci życzył, żebyś się trzymał. Umarła bliska Ci osoba. Życzę Ci, żebyś przeżył żałobę tak jak potrzebujesz, masz do tego prawo. Pamiętaj, że to jest bardzo ważne.
@Ofkorsxd: Trzymaj się Mirku. Wyrazy współczucia dla Ciebie i rodziny

@Aiden7: po pytaniu wnioskuję, że młody rozumem jesteś jeszcze. Facet jest nie tylko od spraw technicznych. Facet właśnie w takich chwilach musi zachować zimną krew, spokój, ogarnąć cały rodzący się w tej chwili armagedon, zadecydować gdzie pochować ojca, jak firma, wspomóc najbliższych, powiadomić... i 1000 innych spraw. A później jak kurz opadnie to sobie może sobie zapłakać... ale jeszcze nie
@zielona_biedronka: W sumie to nawet nie chce mi się rozwijać odpowiedzi, więc utnę jedynie do tego, że takie porady są bezsensu nie znając sytuacji zupełnie. Zakładając, że ma rodzinę to nie musi tego wszystkiego przechodzić sam i kneblować się niczym stereotypowy facet. Na pewno jak ogarnie pogrzeb i ślub będzie miał okazję sobie zapłakać - z doświadczenia można wiele lat czekać, a i tak się doczekać.
@Ofkorsxd: współczuję. Musisz być silny. Mój od lutego wie że ma raka. Ojciec 62 zimy za sobą. Do lipca była chemia. Teraz wiemy że nic nie pomoże i nie wstrzyma nieuchronnego. Obecnie stan jest taki, że cieszymy się z każdej godziny i tego że nie boli. Życie nie jest sprawiedliwe. Musisz pamiętać o tym co Ci dał czego nauczył. Żyj tak by był z ciebie dumny. I pamiętaj nie każde łzy
@Ofkorsxd: Trzymaj się i trzymaj się teraz z rodziną.
@MlodszyK: W maju brałem ślub, trzy dni później diagnoza u ojca - rak, dwa tygodnie później teść miał poważny wypadek tirem. Takich dwóch miesięcy miodowych to nie życzę nikomu ani jednego.