Wpis z mikrobloga

@Ofkorsxd: trzymaj się !! Nie spodziewana śmierć bliskiej osoby to tragedia jeszcze kogoś w tym wieku. Mój tata ma 70 lat niedawno dowiedzieliśmy się ze ma raka nie ciekawe miejsce i nie ciekawy stan. 2 września idzie do szpitala jest mi cholernie ciężko gdy myślę ze może go nie być i dom wszystko będzie ma moich barkach, a sam mam malutkie dziecko i też wiele problemów ale tak to wszystko wyglada...
@Ofkorsxd: trzymaj się mirek, mi 2 lata temu mama zeszła na rękach, a w wigilię ojciec. Jakkolwiek by to łatwo nie brzmiało, to postaraj się otrząsnąć jak najszybciej. Jeśli masz bliskich, to wspierajcie się wzajemnie, nawet obecnością, to czasem potrafi zdziałać cuda. Żyj dalej, nie popadaj w alkohol. Daj sobie czas na pozbieranie się. Mi pomogło ucięcie wszelkich wspomnień do minimum. Wytrwałości stary!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ofkorsxd: trzymaj się, mój zmarł niecały miesiąc temu, miał 52lata.

Siostra miała ślub w sierpniu, dzień przed był pogrzeb ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trzymaj sie,stracilem ojca 5 lat temu. Powiedzialbym Ci cos podnoszacego na duchu ale wiem ze w takich chwilach nic to nie znaczy. Czas nie leczy ran,ale przyzwyczajamy sie do tego bolu.
@Ofkorsxd: Wiem co czujesz stary, mój tata też zmarł w podobnym wieku. Miał 60 lat, a wszystko wydarzyło się kilka miesięcy temu. dalej nie mogę się po tym pozbierać i strasznie mi go brakuje. Nie powiem Ci, że z czasem będzie lepiej, bo nie jest. Jakbyś chciał porozmawiać wal na pw.
@Ofkorsxd: Nie znam Cię, ale po tym co piszesz, wnioskuję, że ojciec był Ci bliski i go kochałeś. Ciesz się z tego, miałeś więź której niejeden by Ci zazdrościł, bo sam ojca w ogóle nie miał, albo wolałby nie mieć. Nie chce #!$%@?ć truizmami, ale postaraj się docenić to co dostałeś.
I trzymaj się mirek.
@Ofkorsxd mój zmarł jak miał 49 lat nagle, dzień wcześniej z nim normalnie rozmawiałem a dzień pozniej telefon ze szpitala ze upadł na chodniku i nie dali rady go odratowac, mija już 8 lat od tego, dasz rade chociaż na początku jest ciężko