Wpis z mikrobloga

I tak się powoli czeka na tą paczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kitajce się wymiguja od sensownych odpowiedzi, dzisiaj dostałem odpowiedź że zaktualizuja tracking w ciągu 24 godzin, chociaż i tak wiem że będzie z dupy, na pytanie odnośnie wiadomości ze po 25 sierpnia zwracają kasę nic nie odpowiadają.
No nic doczekać do 60 dni i refund przez PayPal.
Swoją drogą w PayPal jest ochrona 60 dni od daty zakupu czy daty wysyłki?
#banggood #tracking #pdm
Papaya - I tak się powoli czeka na tą paczkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kitajce się wymiguja od sens...

źródło: comment_NUeip1iUVXG0jiZy4x8CTL6CxV0Bl2hQ.jpg

Pobierz
  • 36
@Papaya: To jest jeszcze nic, mi status utknął na "Europe-complite customs inspection - 29.07.2019". Jak widać data ta sama, a godzina też coś koło 9:52 bo chyba więcej ludzi tak ma, miałem na banggood przewidywany czas dostawy 18.08.2019, napisałem do nich wczoraj i odpisali że jest im przykro że przesyłka utknęła na cle, i że mam zapłacić i zwrócą bo miałem tarrif insurance xD Najlepsze to że jakby było coś do
@alghariraw-algharir wiem, mądry Polak po szkodzie, była promka więc się pokusilem, o problemach z przesyłką i dowiedziałem się po fakcie, z GB nigdy nie miałem problemów, więcej z BG nie zamówię, zrazilem się strasznie
Dzwoniłem właśnie do świata przesyłek, i powiedzieli mi że przesyłka nadal podlega sprzedawcy (tracking mam bardzo podobny do Ciebie, daty praktycznie te same), i że wynika z tego że jest w Londynie, i co dziwne nawet nie została jeszcze nadana do Polski XD Babka ogółem powiedziała że ona nie jest w stanie nic zrobić, jedynie kontakt ze sprzedawcą może coś dać, a jak wygląda kontakt z banggood to wszyscy wiedzą. Mam wrażenie