Wpis z mikrobloga

  • 3
@Morelo jak widzisz, że masz jakiegoś leszcza w swojej drużynie, to wyznacz mu pozycje albo poproś o rzucanie granatów czy cokolwiek innego do czego może się przydać.. Chociażby info.. I przestań płakać, że przegrywasz mecze przez kogoś.. przecież ty jesteś taki zajebisty, przegrywasz przez innych - to nie jest odpowiedni e podejście, a już na pewno nie godne faceta.. Płakać na wykopie, że przegrywasz w grę..
  • Odpowiedz
@plu5: Nie jestem zajebisty, zwykły przeciętny gracz w CS, przecież nie płaczę, po prostu piszę, że jeden z moich teamów zrobił 0/18, więc nie wiem jak on z takimi statystykami ma zamiar grać w tą grę
  • Odpowiedz
  • 1
@Morelo no spoko, trzymam kciuki za globala ;) mi po prostu chodzi o to, żeby nie denerwować się na randomowych nieogarów tylko grać swoje.. Nerwy zamienić na determinację i jeszcze bardziej cisnąć, jak koledzy nie dają rady... Ja wiem, że nie jest łatwo czasami z debilami w teamie. Najlepiej grać ze znajomymi.. Dodawaj ludzi z którymi ci się fajnie gra i grajcie razem
  • Odpowiedz
Ta gra to gra drużynowa, w tej grze nawet jak #!$%@? 40 fragów a twój team gra gówno to i tak przegrasz mecz, raz na jakiś czas się uda, ta gra to gra zespołowa i zawsze mnie śmieszy jak cały team gra gówno ty się starasz to zmienić a ziomek ale ty masz tylko 5 fragów więc zamknij się.
  • Odpowiedz
@Morelo: normalnie jak nie idzie to nie idzie taka gra, poza tym nie wiadomo jak u niego to wyglądało jest wiele czynników wysoki ping, mało fps, #!$%@? stary za plecami albo po prostu był pijany( choć mi to bardziej pomaga niż przeszkadza :p). Patrząc na twoją rangę to jeżeli będziesz chciał dojść kiedyś do globula to 0/18 w teamie to nic w porównaniu z tym co cię może spotkać w tej
  • Odpowiedz