Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja wygląda następująco:
Przez cały lipiec robiłem codziennie po 2 nadgodziny w #pracbaza bo szef potrzebował mieć szybko meble poskładane/pomalowane itp. Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny). Dziesiątego była wypłata i żadnej premii ani nic za nadgodziny nie dostałem, gdy się upomniałem to powiedział mi że przecież dostałem zgodnie z tym co wpisywałem na listę ¯_(ツ)_/¯ i jak poruszam ten temat to się wymiguje od rozmowy. W tym miesiącu też jeszcze robię nadgodziny i obawiam się że również zostanę oszukany, co mogę z tym zrobić? #pytanie
  • 176
  • Odpowiedz
@Megazord3000: no nie wiem może nie robić tych nadgodzin albo wpisywać rzeczywistą liczbę godzin która pracujesz? sam wpisywałeś że pracujesz po 8h i się dziwisz że jakiś janek to wykorzystał
  • Odpowiedz
@Megazord3000: to cię #!$%@?ł i #!$%@?. Po prostu wpisuj tyle ile pracujesz a jak się będzie czepiał to mu powiedz że nie chcesz być #!$%@? znowu a potem szukaj nowej roboty bo pracujesz z #!$%@?.
  • Odpowiedz
Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14


@Megazord3000: Wyfrajerowałeś się. A skąd miał wiedzieć, że byłeś dłużej? A może nie ma u was premii za nadgodziny? Idziesz do szefa pogadać o zasadach a nie łzy na mirko.
  • Odpowiedz
  • 3
@mtriciak33
@istp
#!$%@? mówiłem to oni z mordą do mnie że "#!$%@? i tak dużo dostałeś przestań #!$%@? wydziwiać itp." Zawsze po jego stronie i nawet strach pomyśleć jaka byłaby reakcja jakbym powiedział że chcę się zwolnić.
  • Odpowiedz