Wpis z mikrobloga

Mirki sytuacja wygląda następująco:
Przez cały lipiec robiłem codziennie po 2 nadgodziny w #pracbaza bo szef potrzebował mieć szybko meble poskładane/pomalowane itp. Na liście obecności wpisywałem że byłem od 6 do 14 mimo że pracowałem do 16, a czasem do 17/18 (byłem przekonany że będę miał zapłacone za nadgodziny). Dziesiątego była wypłata i żadnej premii ani nic za nadgodziny nie dostałem, gdy się upomniałem to powiedział mi że przecież dostałem zgodnie z tym co wpisywałem na listę ¯_(ツ)_/¯ i jak poruszam ten temat to się wymiguje od rozmowy. W tym miesiącu też jeszcze robię nadgodziny i obawiam się że również zostanę oszukany, co mogę z tym zrobić? #pytanie
  • 176
@Megazord3000: dobrze mówią, wyślij z kilkanaście cv i w ciągu 2-3 tyg na pewno jakąś odpowiedź dostaniesz nie ma co dawać się doić januszowi, bo "rodzice" jeżeli masz wystarczająco lat by pracować to raczej masz też wystarczająco lat by samemu podejmować decyzje xd
@Megazord3000: właśnie siedzę w robocie, miałem w życiu prace w których musiałem się postawić bo chcieli mnie traktować jak śmiecia i się nie dałem Zawsze wychodziło mi to na plus. W obecnej mam luz ale to zmywak w UK więc trochę łatwiej niż na polskiej pipiduwie Nigdy nie przerobiłem godziny za darmo, ani w Polsce ani w UK Trzeba postawić sprawę jasno, nie płacisz za nadgodziny to ich robić nie będę
@ZmiksowanaFretka to bym miał totalnie #!$%@?
@hahaha666 sam już #!$%@? nie wiem
@Asoy mieszkam na wsi i nie mam zbytnio wyboru, a do miasta dojeżdżać mi się nie chcę 30km
@NdFeB próbowałem się stawiać i nie robić nadgodzin i tylko #!$%@? miałem i w robocie i u starych że co ja #!$%@?, że wgl nie szanuję tego co mi dali itp.
@maniok to fajnie masz że ci płacą za nadgodziny, szkoda że