Wpis z mikrobloga

@pogromcamitoww: green cell to kiepskie rozwiązanie. Szukaj baterii z jabłkiem i dopiskiem Designed by Apple. Nie są to oryginalne baterie ale jakościowo na pewno lepsze. Jeśli nie ma rezultatu możesz mieć uszkodzony układ zasilania, a wtedy już lepiej kupić nowy telefon niż w to inwestować
@pogromcamitoww: Dziękujemy serdecznie w imieniu Green Cell za wszystkie miłe słowa w wątku. Nie bardzo jest z czym dyskutować merytorycznie, więc prześlemy tylko artykuł, w którym testowaliśmy baterie Green Cell oraz te tzw "oryginalne". https://blog.swiatbaterii.pl/wymiana-baterii-w-telefonie/

Jeśli chodzi o krótki czas pracy na nowej baterii od nas. Bardzo proszę o kontakt lub numer zamówienia na priv. Przekażę do działu serwisu GC, który postara się coś zaradzić.
@pogromcamitoww: Nie wiem o co chodzi osobom wyżej, ja baterię w 6s już 2x wymieniałem - raz na używaną oryginalną, której spadło z 10% w miesiąc a później na green cell i jest super - trzyma długo, już nawet nie biorę wszedzie ze sobą powerbanka. Serio nie kumam tych wyżej xd

Nawet opisywałem na mirko swoje przeżycia z bateriami