Wpis z mikrobloga

Mireczki zamierzam powrócić do biegania, tym razem na poważnie, zastanawia mnie jedynie kwestia butów.
Moja ścieżka bowiem jest w 1/4 asfaltowa, reszta to piaskowa droga w lesie, ponadto niedługo się przeprowadzam i zaczynam studia.
Czy powinienem w związku z tym wybrać buty docelowo przeznaczone na asfalt, czy zniszczą się one podczas użytkowania w lesie (trochę to absurdalne)?
Zastanawiam się nad którymiś butami z serii Bandit od Under Armour, używał ktoś z was?
Będę wdzięczny za wszelkie podsunięte rekomendacje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#buty #bieganie #forrestgump #sport
Pobierz I.....h - Mireczki zamierzam powrócić do biegania, tym razem na poważnie, zastanawia ...
źródło: comment_CuFGIYsf8oRZIPexRzZdLzg8DpmDr4J1.jpg
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Inszallah: Jak dopiero zamierzasz wrócić i w dodatku niedługo się przeprowadzasz I nie wiesz gdzie i jak często będziesz biegać to kup sobie najtańsze z Decathlonu albo takie za ok chyba 69 z Lidla ( ͡ ͜ʖ ͡)
W razie czego nie będzie Ci żal rzucić ich w kąt
@Inszallah Miałem te buty z Lidla, przebiegałem w nich dwa lata i nadal są jak najbardziej ok. Co prawda to były moje początki biegania, więc jakieś 10 km tygodniowo albo i tylko 15 miesięcznie. Dopiero gdy zmieniłem na asicsy to poczułem jak słabo te poprzednie amortyzowały - bardzo było czuć kamienie czy korzenie. Ale jak za 60 czy 70 zł to i tak naprawdę świetne.