Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki i Mirabelki, mam pytanie. Wylądowałem w łóżku z pewną panną (FWB), teraz był piąty raz. Ona mówi, że bierze tabletki, ale mimo wszystko korzystam z gumki. Ona była na górze, ja na dole i skończyłem w niej. Jak zeszła to wszystko spoko, prezerwatywa nie pękła, ale na samym dole, przy tym pierścieniu, gumka lekko się zwinęła do góry. Jak dotykałem to miejsce to było mokre, ale raczej mi się tam nasienie nie wylało tylko to był jej śluz. Chociaż pachniało podobnie. No i się teraz stresuję, że zajdzie, chociaż ona mówi, że przesadzam i niepotrzebnie panikuję. Miał ktoś jakieś podobne doświadczenia?
#seks #fwb #tinder #wpadka #durex #prezerwatywy #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak już się chcesz bawić w takie akcje, to zanim włożysz beniz into bagina, to chociaż ogarnij czy masz dobrze dobrany kaptur pod względem szerokości/grubości do swojego karabinu. Bo nic nie powinno się zwijać. Teraz lekko Ci się zwinęło, a następnym razem zjedzie całkowicie i będziesz miał Kinder niespodziankę z tą czy inną panną. Serio. Ogarnij to młody, dobrze Ci radzę.
OP: @bogate_pianino: dzięki, zastosuję się do tej rady, bo faktycznie lepiej zawczasu się z tym ogarnąć. Jeszcze dla pewności się jej spytałem, czy bierze te tabletki regularnie i mnie zapewnia, że tak, bo codziennie ma budzik ustawiony i poważnie do tego podchodzi. Chyba serio za bardzo się tym przejmuję.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua