Wpis z mikrobloga

Siema, może znajdzie się wśród mirków ktoś kto również wciągnie sie w dość ciekawą gierke - Naruto New World. Ogólnie w skrócie żeby dużo nie #!$%@?ć gierka wygląda jak margonem w świecie naruto, jest od #!$%@? jutsu, wiosek, klanów i innych pierdół które pewnie będziecie pamiętać z naruto. Co ciekawe, tworzy ją jedna osoba, nie wspomniałem więc dopisze, że to Polska gierka (chyba ma opcje zmiany języka na angielski ale tworzy ją głównie Polska społeczność). Jest pełno misji fabularnych, pobocznych. Niestety nie ma w każdej zbyt wielu obszernych dialogów ale wszystko jest i tak (jak na gościa który robi to SAM) zajebiście zrobione. Jak mówiłem, każdy pewnie będzie mógł stworzyć postać z wybraną pod siebie specjalizacją, naturą chakry, klanem. Oczywiście można potem rozwijać kolejne natury, czy specjalizacje i nie zamykać się tylko na tym co wybraliśmy na początku gry. Ale do tego etapu jeszcze sam nie doszedłem. Są tutaj tak fajne smaczki jak to, żeby np przebudzić Mangekyou Sharinagana, to wiadomo trzeba w #!$%@? trenować swoje Kekkei Genkai, ale potem również po wbiciu odpowiedniego lvla trzeba mieć jakiegoś innego Uchihe w pobliżu ze spełnionymi wymaganiami, być w nocy czasu realnego i go zabić i dopiero wtedy odblokowujemy mangekyou czaicie? Jest tego dużo więcej. Nie mam zbyt wielu screenów z gry, zrobiłem jednego gifa jak trenuje sobie jutsu razem z jakimś kozakiem obok. Na obrazku widać otwartą pierwszą brame, a obok ziomek to nie wiem którą ale pewnie już jakis wysoki tier.
Łapta linka do wikipedii i strony głównej, poczytajcie sobie może komuś podpasuje.
P.S aktualnie serwery są wyłączone do 27 sierpnia do 18:00 i wtedy jest premiera wersji 3.9 w której będą kolejne wioski i coś tam jeszcze.
https://naruto2d.pl
https://nnw.fandom.com/pl/wiki/Naruto_New_World_Wiki
#narutonewworld #naruto #gry niech bedzie też #mmorpg i #anime
Dice - Siema, może znajdzie się wśród mirków ktoś kto również wciągnie sie w dość cie...

źródło: comment_lKVKKfisFHCSipyzmLj6sed6szvf9xsl.gif

Pobierz
  • 12
@Syarho: koleżka już widzę złoty shinobi hehe. Nom kontakt z twórcą rzeczywiście mimo że ma pewnie w #!$%@? do roboty jest na bardzo dobrym poziomie. Polecam również po raz kolejny projekt każdemu zajawkowiczowi Naruto!