Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy Co bierzecie przedtreningowo? Od kiedy zacząłem bawić się w siłownię próbowałem różnych gotowych przedtreningówek i ostateczny wybór padł na napalm i brałem go bardzo długo. Jakiś miesiąc temu skończyłem ostatnie opakowanie i zastanawiam się nad jakąś alternatywą. Co polecacie?
Nie koniecznie musi być to jakiś gotowiec, może jakiś custom stack?
HARDrychuCORE - #mikrokoksy Co bierzecie przedtreningowo? Od kiedy zacząłem bawić się...

źródło: comment_GY6vTfftG4xbCX2rUlYBgt78cyLFZPzH.jpg

Pobierz
  • 16
@HARDrychuCORE: tabletki z kofeiną. Nie ma sensu inwestować w przedtreningówki. Wydajecie w #!$%@? kasy na suple, które nie mają żadnego efektu efektu na waszą sylwetkę i siłę. Chcecie wydawać pieniądze na suple to sobie weźcie teścia, dece, antka.
@ethics: Z perspektywy kogoś kto ma dopiętą michę na 100% może i tak jest, ale czy uważasz, że uzupełnianie np selenu lub witamin poprzez przetreningówkę którą i tak biorę nie jest spoko opcją? Nikt chyba nie oczekuje, że po pre pójdą mu maksy w górę lub zrzuci fat. To ma pobudzać i pomagać w rozpoczęciu treningu.
@vizori: Kreatyna wchodzi osobno, a pre od KFD jest słabe, testowane ( ͡°
@HARDrychuCORE: z legalnych pobudzaczy to tylko kofeina. A uzupełnianie witamin czy minerałów w przypadku osoby zdrowej to wywalanie pieniędzy w błoto. Skąd wiesz, że potrzebujesz selenu? Wyszło ci z badań? Jak tak to lekarz ci powinien przypisać LEK na niedobór selenu a nie suplement.
@PepeChad: Nie tylko ty, też tak mam na przykład teraz od ponad miesiąca. Jednak pre pomaga jak jesteś zamulony po robocie i najlepiej byś się jebnął spać. Dupniesz sobie trochę kofeiny jesteś pobudzony, większa motywacja do ciężkiego treningu itd. Ale są tacy którym nie potrzeba ¯_(ツ)_/¯
Czy tylko ja po prostu idę na trening i #!$%@?? Po co te monsterki, kofeiny, przedtreningówki i inne, strata kasy tylko xD


@PepeChad: Czasami są takie sytuacje że trzeba coś przedtreningowo #!$%@?ć - czasem trening mi wypada po 6-godzinnej trasie i 18 godzinach na nogach. Wtedy naprawdę dobrze jest #!$%@?ć przedtreningówkę żeby móc funkcjonować.