Wpis z mikrobloga

@njoyblue:
- między 7 a 22, tak, żeby wyrobić ósemkę (czyli może być 8 - 16, 9-17 itd.)
- jw.
- zależy jak leży, raczej mi się nie chce, czasami godzinę dłużej zostanę (w tygodniu nadgodziny normalnie płatne, w weekend lepszy przelicznik godzinowy czyli pracując 6 godzin wychodzi jakby pracować 8)
- można się przerzucić na całkowite zdalne i praktycznie nie bywać w robocie, można tydzień w biurze, tydzień w domu.
@njoyblue
- 8-16 najczęściej, czasem zaczynam koło 8.30
- można zacząć między 7 a 9 +8h
- nie, do odbioru, chyba że nie ma kiedy odebrać to wtedy +150% (ostatnio często wychodziła mi ta opcja)
- możemy do 8 dni w miesiącu, ja biorę max 3 bo często jakieś spotkania + mam 1 monitor w domu, w pracy 2 i biorę HO jak mam luzniejszy dzień/taski że sobie spokojnie ogarnę na 1
@njoyblue:
- mozna zaczac o 7, mozna i maks o 9,
- 8h, nie ma problemów wyjść wcześniej albo raz pracować dłużej raz krócej,
- nie robię, są płatne dodatkowo,
- można w wyjątkowych sytuacjach albo jak się ma powód, (tak trzeba się wyspowiadać)

@Pan_Qcek: gdzie to tak fajnie?
@njoyblue
9-17 firma pracuje 8-16 ale miałem taką możliwość
- czasami od 8
- nie robię nadgodzin, czasami się zdarzy że zostanę 30 min dłużej
- tak, jak potrzebuje to ustalam z szefem, w ześle wakacje cały lipiec z domu, staram się nie przesadzać
@njoyblue: Start między 8 a 10 i 8 godzin. Nadgodziny bezpłatne ale wtedy możesz sobie wcześniej wyjść. Z reguły nie są wymagane. Możliwość pracy zdalnej jak są okienka w długich weekendach (nie trzeba marnować urlopu a i tak wtedy jest luz). Z reguły biorę raz dwa razy na miesiąc HO.
@njoyblue
- 8:30-17
- zależy :) im wyżej tym łatwiej, ale na najniższych stanowiskach można o tym zapomnieć
- tak, bardzo dużo nadgodzin, wszystkie płatne (możliwy wybór odbioru w formie wolnego zamiast wypłaty)
- oficjalnie tak (chyba 2 dni w miesiącu), ale jest to tak bardzo utrudnione, że poza sporadycznymi przypadkami wręcz niemożliwe :)
@njoyblue Licze 8h od monentu przyjscia, miedzy 8.00 a 9.00. Jak mam telekonfernecje z zagranicznymi zostaje dłużej, odbieram ten czas jak mam możliwość. Zdalnie pracuje zawsze w poniedziałek i piatek. Jeżeli mam spotkanie musze byc w te dni w pracy.
@njoyblue
- można zacząć pracę między 7, a 10. Chyba że jakiś specyficzny projekt się trafi
- raczej codziennie po 8 godzin
- zdarza się w cięższych okresach. Zawsze jest pytanie czy wolę kasę czy wolne
- tak, dwa dni w tygodniu

Tak to wygląda oficjalnie, ale da się wszystko dogadać z managerem