Wpis z mikrobloga

@wykopowaswinia @nama: pomijając już #!$%@?ą cenę, to wydaje mi się, że ona absolutnie nigdy nie reklamowała tych swoich książek i naczyń jako czegoś ciążowego, dedykowanego dla swoich pacjentek itd

Jest popularna, dużo mówiła o tym, co gotuje, ludzie zaczęli pytać o przepisy itd, to w końcu wydała książkę i zrobiła swoje gadżety, kto bogatemu zabroni ¯_(ツ)_/¯ moim zdaniem #!$%@? się na siłę
@wykopowaswinia moja ją ogląda i co tu dużo mówić kolesiana ma smykałkę do biznesu i kroi ładnie te matki xd parę rzeczy niby ma spoko ale ja bym nie kupił książki kucharskiej z przepisami z neta xd a ta maselnica to z Bolesławca limited edyszyn ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wykopowaswinia: W czym problem? Babka jest lekarzem, ale uwielbiam gotować i wydała książkę kucharską ze swoimi przepisami. Do tego stworzyła kolekcję dodatków z Bolesławca (ręcznie malowany, więc drogi). Przecież lekarz też moze mieć inne zainteresowania, nie?

Kobieta traktuje dzieci jak osiągnięcie życiowe - źle. Kobieta tworzy firmę, sprzedaje ciuchy, książki, garnki, trzepie kasę - źle. Zdecydujcie się.