Wpis z mikrobloga

@mlek: wrzucilbym tutaj zdjecie ktore ostrzegaloby przed takimi zabawami i nawiazywaloby do ostatniego wydarzenia ktore bylo mocno naglasniane, ale jestem za leniwy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@mlek rozumiem, że pierwszy raz Solina ale coś już żeglujesz? To odnośnie pływania to najgorszy jest ten wiater, bardzo kręci, uderza nagle, później znowu zdycha na pół godziny - ma to swój urok ale trzeba się nastawić że nie złapiesz kursu i nie przepłyniesz na jednym całego jeziora xD

Ja zawsze jak tam pływam to robimy ekipą zakupy w Biedronce w Lesku na cały wyjazd, gotujemy na łódce. Baza jako tako ze
@Psychodeliczny_kowboj: dzięki Morda! W Teleśnicy byłem jako bachor, Soline trochę znam ale nie pamiętam, na łódce pierwszy raz, ziomale mają patenty to się będą martwić o wiater ;) Ja nie z tych co pomyje do jeziora wylewają i nasrają na ściężke, bez obaw. Biere hamaczek więc mam nadzieję na jakieś dzikie biwaki przy brzegu bo na łódce to chyba ciężko rozwiesić. A taka kontrola policji na jeziorze to jak wygląda?
@mlek szczęśliwie nigdy kontroli nie miałem, ale widać że często do kogoś podpływają. Powody obstawiam dwa, alkohol i pływanie w w jeziorze (tak jest, nie można sobie na środku jeziora pływać, są za to mandaty XD) więc trzeba się rozglądać czy nie ma ich w pobliżu, na szczęście słychać ich z daleka bo pływają na silniku spalinowym (im akurat wolno)

Oprócz tych kilku miejsc z przystaniami to cała Solina bardzo sprzyja biwakom