Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 167
-Dzień dobry, czy u państwa obowiązuje zakaz przechodzenia z dziećmi do lat 6?
-nie, broń Boże
-szkoda, będę szukał dalej
  • Odpowiedz
@vgatka: Ja wiem, ze dzieciaki potrafia zrobic syf, ale chyba wg prawa nie mozna takiego zakazu wprowadzic. Swego czasu ktoras z Poznanskich restauracji wprowadzila zakaz obslugi cyganow, bo robili syf i halas jeszcze wiekszy niz te dzieci i inba byla sroga, ze rasizm.
  • Odpowiedz
@grap32: oj zyj ta slodka nie swiadomoscia, ze mijasz ludzi ktorych mozna podejrzewac o uposledzenie umyslowe. Tacy wlasnie ludzie maja najwiecej kaszojadow
  • Odpowiedz
@vgatka: sam mam miesięczne dziecko i nie wyobrażam sobie zabrać go do kanajpy w momencie gdy dostaje kołki i drze ta mała puche w niebo głosy.
#!$%@?ł bym innym wyjście. Sam jestem za tym żeby były restauracje gdzie mogą przyjść dzieci w wieku szkolnym a nie młodszym.
  • Odpowiedz
@vgatka: @samuraj24: @sayanek: @pwone: @Marek1991: we Wrocławiu znam co najmniej 2 kluby nocne (osobiście znam właściciela jednego z nich), które nie wpuszczają w ogóle kolorowych. Jakby się to zesrało po mediach to dopiero byłby lament w internecie i środowiskach LGBT. Dziwne, że jeszcze nie było o tym głośno. W zależności od tego kto stoi na bramce danego wieczoru, jak przychodzi kolej na wejście murzyna to Ci bardziej
  • Odpowiedz